Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madár az melynek egész...

Milyen madár az melynek egész tollazata sötét zöld?

Figyelt kérdés
először zöldikére gondoltam, de mikor megnéztem a neten akkor ott világosabb a tollazata. és amit én láttam az meg sötét zöld ... válaszokat előre is köszi :)
2012. márc. 27. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan madarat nem tudok aminek teljesen sötétzöld a tollazata, de pl. a királyfüzike hímnek legnagyobbrészt az.
2012. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
farkát nem láttam de elölről úgy nézett ki, h a feje,torka és még a hasa is sötétzöl(olajzöld volt) ... lehet mégis zöldike lesz ...
2012. márc. 28. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez így kevés, tudni kéne a méretét is. Pl. a zöld küllőnek is sötétzöld a tollazata, csak egy piros pötty van a fején, de az akkora, mint egy harkály általában. Ha amit láttál, veréb méretű, akkor valszeg zöldike. Azok is lehetnek amúgy eltérőek, a tojók majdhogynem szürkék.
2012. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát úgy kb tojó veréb nagyságú volt ...
2012. márc. 28. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem zöldike, vagy királyfüzike, akkor lehet még esetleg tüzesfejű királyka (amennyiben a feje búbján sárga folt volt).
2012. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
így a kommenteket nézve akkor zöldike lesz ... köszi a válaszokat :)
2012. márc. 28. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!