Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az emberek miért haragszanak...

Az emberek miért haragszanak a verebekre?

Figyelt kérdés

Sokan leverik a fészküket,irtják őket és mindent elkövetnek,hogy ellehetetlenitsék szerencsétleneket.

Miért?



2012. júl. 4. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert idióták. Ilyen egyszerű.
2012. júl. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És a gyönyörűségesen szép gyurgyalagra? Tegnap mutatták a híradóban ezeket a színes, gyönyörű madarakat és a tetemeiket. A fészküket bedugaszolták, rossz volt nézni.

[link]

2012. júl. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem irtom őket, soha nem ártanék állatnak.

De nagyon utálatosak. Berepülnek a kerti röpdékbe és mindent elesznek a papagájok elől. Nem éppen olcsó az etetésük, és nem a verebeknek szánom.

2012. júl. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a kacsa nevelő tápot, a tojó tápot, a csirke nevelőtápot, mindent elzabálnak az állataim elől azért utálom őket. + még végig a kerítést is össze szarják.
2012. júl. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő:a papagájos és a kacsás:

1.az én papagájaimhoz nem tudnak berepülni,nem tudnak kaját "lopni".Miért nem készited "veréb biztosra" a röptetőt?

2.mitán a csirkék jóllaktak,aztán repülnek oda a verebek és eszik fel a MARADÉKOT,amit a csirke csak a földbe taposna.Miért sajnáljam tőlük?Nekik is kell enni valamit.

Az meg,hogy összeszarja a keritést...na,hát majd lemossa az eső!

Miattunk,emberek miatt nem tudnak elegendő rovarhoz jutni a verebek,igy szinte adja magát,hogy ahol csak lehet a könnyebb megoldást választják:esznek a háziállatainktól.


Ti telente gondolom nem is etetitek őket...

2012. júl. 4. 11:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az énekes madarakat etetem télen, jah és a veréb magevő és csak akkor fogyaszt rovart amikor a fiókáit neveli. De nekem az a problémám hogy raktam ki az énekes madaraknak odúkat és verebek költöztek bele és kb itt 300 veréb van a bokrokba. És nem akarnak elmenni az istenért se. Egy nap megesznek 2 serpenyő darát.
2012. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!