Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan lehet pároztatni a...

Hogyan lehet pároztatni a papagájt? (hullámos papagáj)

Figyelt kérdés
van 2 hullámosom és azt csináltuk hogy rátettük a hímet a tojóra és a hímnek a fenekét (egy ideig birizgáltuk ahogy szoktak párzani általában). És utána elkezdett vékony hangon csiripelni a hím és felborzolta magát és teljesen úgy viselkedett mintha igazából párzana. Amikor abba hagyta akkor kicsit kitolta a fenekét még a tojó hátán és olyan volt mintha kakilt volna. (pedig nem)

2012. júl. 15. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy kell nekik ház ahhoz, hogy pározzanak
2012. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az odúra gondolsz? Mert azt nem háznak hívják.Amúgy van minden odú és kalitka is...
2012. júl. 15. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy se lehet pároztatni! Majd amikor úgy gondolja hogy ideje lenne akkor párzanak.
2012. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok...

bocsi, hogy segíteni próbáltam.

2012. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell velük semmit se csinálni főleg nem olyat amit ti csináltatok.

Ha felkészítettétek, felkészítitek őket és felraktátok az odút akkor mindent megtettetek amit kell,lehet. A többi már rajtuk múlik. Ha akarnak párzanak és költenek. Ha nem akarnak akkor nem akarnak ez van nem tudsz mit tenni. A párzást nem lehet rájuk kényszeríteni.

Mivel egyedül vannak valószínűleg nem fognak párzani.

2012. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!