Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem tudtok adni nimfa papagájh...

Márkó08 kérdése:

Nem tudtok adni nimfa papagájhoz tippeket? Lehet minden gondozás, etetés meg minden. Egy nimfapapagájom van.

Figyelt kérdés
mindent írjatok le

#1-nimfa-papagájom-van
2012. aug. 20. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha egyedül van beszélj neki sokat talán megszelidül a tied is és kitudod venni majd a kalitkából olyan persze csukd be az ablakot.

magok mellé tehetsz be neki sárgarépát salátát sárgarépa meg petrezselyem leveleket drótal feltudod fügeszteni a kalitkára hogy lógjon lefele.

Naponta djál neki fris vizet persze ha vitaminozod nem kell olyan sűrűn.

homokot sódert is tegyél be neki mert az kell az emésztéséhez.

Ha sűrűn egyedül hagyod egy kisebb sminktükröt jobb esetben akkora mint a madár fügeszél a kalitkába ezzel nézegetheti magát azt hiszi nincs egyedül ezzel jól elszórakoznak.

Persze ha szelid kézbe való madarat akarsz nem ajánlom a tükröt mert nehezeben szelidűl meg

2012. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mit csináljak akkor amikor?.............már megszelídítettem
2012. aug. 20. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Az előzőre NE hallgass!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hülyeséget ír.

Küldök üzenetet.

2012. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké
2012. aug. 20. 17:12
 5/6 anonim válasza:
A második válaszoló nekem is tudna írni üzenetet mert én is most kaptam egy papagájt. :)
2012. aug. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ha akarsz mert jó lenne :c
2013. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!