Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Valaki lelkiismeretes papagájt...

Valaki lelkiismeretes papagájtartó?

Figyelt kérdés

Van egy fiatal, kék, hím papgájunk. Meghalt jópár hónapja a párja, aki idős volt. Anyu nem nagy állatbarát és nem akar mellé újat. Én sajnálom, hogy egyedül van, és nem is foglalkozom vele annyit megérdemelne.

A kérdésem az lenne, hogy nincs itt valaki, aki szeretné örökbefogadni és igazából foglalkozni vele?

Kispesti vagyok, de szívesen elmegyek én is valameddig.

19/L


2009. nov. 20. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen papagájról van szó? Hullámosról?


Én színtenyésztek a hullámosoknál és csakis a kék színű érdekelne!


Bent tartod, vagy kint?

2009. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Hullámos, igen. És bent tartom, mármint lakásban. Mit jelent az, hogy színtenyészed? És csak emiatt kellene, vagy kiengednéd repülni, meg foglalkoznál is vele? Rossz kezekbe nem szeretném adni.

2009. nov. 22. 17:12
 3/4 A kérdező kommentje:
De egyébként ő ilyen világos, kék-fehér. Nincs benne fekete.
2009. nov. 22. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

A színtenyészet azt jelenti, hogy egy féle színre koncentrálok és csak olyan madarakat tenyésztek, amik ilyen színűek, de ez nehéz dolog.


Én a kék és a fehér színűeket akarom tenyészteni.


És mivel nem kicsi kalitkában lesz, ezért nem fogom kiengedni.


Ilyenkor télen egy röpdében vannak a hullámosok, ahol sokat mozoghatnak, nyáron tenyészidőszakban egy 50cmX50cmX50cm-es kalitkában költenek, ami tökéletesen elég nekik arra a pár hónapra!


Ez azért fontos, mert így nem keverednek a párok és tudom követni a generációkon a színeket!


Én szívesen befogadnám őt, ha te is úgy érzed!


Keress meg privát e-mail-ban!

2009. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!