Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Felneveltem egy kiscinkét....

Felneveltem egy kiscinkét. Imádom. Ő is szeret. Ma éjjel a házunk falán lévő kitekerhető ponyva szerkezetén ült el. Ott alszik éppen. Beteg lehet?

Figyelt kérdés

Különleges a kapcsolatunk. Már 2 hete szabad, de gyakorta visszajár enni (tojássárgája). Sokszor repül rám. Előfordult már a legutóbbi nagy vihar előtt, hogy a nyakam hajlatában ült el. Hiába szaladtam, settenkedtem, mindig utánam szállt, befészkelte magát.

Rendeltem neki éjszakai odút (ülőrúddal) de sajnos még nem érkezett meg.

Nagyon aggódós vagyok és stresszbeteg, most is sirdogálok, hogy azért keresett a házunk közvetlen közelében, mert valami komoly baja van.

Szerintetek?


2014. júl. 5. 21:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

8- Nem bántott itt senki. Neot ismerem az akvarista topicból, sok hasznos tanácsot adott már. Alapvetőentök igaza van. Nem marasztalom, de visszajár a kiscinkém. Csak ez a zártszelvényen alvás, hiába nincs vihar- na ez aggaszt egy kicsit.

:)

2014. júl. 5. 21:33
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Kamu.
2014. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

:) Nem kamu.:)

[link]

2014. júl. 5. 21:40
 14/25 A kérdező kommentje:
Emmi, csak valamiért a képfeltöltés beforgatta: [link]
2014. júl. 5. 21:42
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Ezért veszel ki szabadságot? Ennyire felvet a pénz? Más örülne, ha lenne munkahelye!
2014. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem vet fel a pénz, de van fizetett szabim. Mint mindenkinek. Ezt kivettem Baj?
2014. júl. 5. 21:48
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a baj, hanem azt írtad, hogy 1 évig nem mész dolgozni. Akkor én értettem félre. Bocsi. Egyébként meg nem értem a mai fiatalokat. Inkább gyereket kéne szülni, minthogy egy állathoz kötődni.
2014. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

3 gyerekem van. 2 hét szabit kivettem. Kötődöm az állatokhoz és igyekszem őket menteni.

Miért kommentelsz állatos topicban, ha nem kedveled az állatokat?

2014. júl. 5. 21:53
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Imádom az állatokat, ezt kikérem magamnak! Csak úgy gondolom, hogy a veréb, az nem olyan háziállat, mint egy kutya, vagy egy macska. Nem tud úgy kötődni az emberhez, mégha te ezt annak is veszed, nem biztos, hogy kötődik hozzád, hiszen "csak" egy madár.
2014. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

:) Idáig én is ezt hittem. Kívánom Neked, hogy legyen alkalmad felnevelni egyszer egy cinkét. Tényleg csodálatos élmény. Én kutyás vagyok, azt hittem, ez a fajta kötődés és szeretet-közlés az emlősök sajátja, de nem. Nagy tanulság volt.

Szerintem minden élőhöz lehet kötődni és kapsz is vissza érzelmeket, talán még egy csótánytól is... bár ezt sosem próbálnám ki, ha nem muszáj.:)


És nem akartalak megbántani.

2014. júl. 5. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!