Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak, ha elrepült a...

Mit csináljak, ha elrepült a hullámos papagájom?

Figyelt kérdés
Elrepult a lany hullamos papagajom. Kibujt az eteton, es elrepult. Nem gondoltam volna, hogy kifer rajta. A fiu azota folyton csipog, kiraktam, hat ha visszahivja. Lehetseges, hogy visszajon?

2014. szept. 14. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Már rég messze jár, vagy elkapta egy másik madár. Nagyon minimális az esélye annak, hogy visszajön. Nekem is elment egyszer egy nimfám :(
2014. szept. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hozzá van szokva, hogy ki-be járhat a kalitkájából? Ha igen, akkor én a fiút áttenném másikba (persze csak ha van), és nyitott ajtóval kiraknám a kalitkát, hátha hazajön.

Adj fel egy hirdetést, hogy eltűnt, mert sok szelíd papagájt fognak be, vagy maga a madár megy emberek közelébe, mert éhes, vagy társaságra vágyik. Egyszer én is fogtam egy nimfát, 2 hétig kerestük a gazdáját, de nem lett meg, úgyhogy megtartottam.

Azért készülj fel, hogy nem látod viszont, mert a ragadozó madarak a színei és a bizonytalan viselkedése miatt könnyen zsákmánynak nézik.

2014. szept. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs hozzá szokva. Se másik kalitka. Elvolt törve az etető. De nem gondoltam, hogy átpréseli magát azon a kis részen.
2014. szept. 14. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!