Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Megengednétek a gyermeketeknek...

Megengednétek a gyermeketeknek, hogy a spórolt pénzéből jákó papagájt vegyen? Esetleg ha van valakinek jákója szívesen fogadnék véleményeket is róla. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 21:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Minden egyes madár egy önálló egyéniség, és sok múlik a nevelésen, és a gazdin. Nyilván egy jákó igényesebb, mint mondjuk egy miniatűr hullámos, de nem nevelhetetlen. Ha jól bánsz vele, meghálálja, ha rosszul, elpusztul hamar, és rikácsol. Ez minden állattal így van, de mindnek van egy önálló személyisége, amit szeret, amit nem, amitől fél, amire jobban figyel. Több, mint 10 éve papagájozok, nem volt 2 egyforma madaram ugyanabból a fajból se. Minél fiatalabban kerül hozzátok egy madár, annál könnyebb nevelni.
2010. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én biztos megengdeném neki! Ha ennyire szeretne, még pénzt is gyűjtött rá! Tudom milyen rossz érzés, ha nem engedik meg...
2010. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, és végül megengedtem neki!
2010. máj. 7. 21:36
 24/25 anonim válasza:
Amikor nem vagyunk itthon,a TV-szoktuk bekapcsolni neki,hogy ne unatkozzon.
2010. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, mi is be szoktuk kapcsolni a TV-t, és észrevettük, hogy mikor egyedül van mindenféle hangot ad ki. Ezek szerint nektek is van jákótok? Ha már tapasztalt madarasok vagytok, privátban nem írnátok pár szót a szerzett tapasztalatotokról? Vagy esetleg nem ismertek valami jó fórumot, amin megosztják a tapasztalatokat? Előre is köszönöm.
2010. máj. 17. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!