Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egyes emberek miért etetik a...

Egyes emberek miért etetik a városi galambokat?

Figyelt kérdés

Koszosak, fertőzést terjesztenek, szabadon tartott rágcsálók és nyulak elől eleszik a magot, mindent összepiszkítanak, régi padlásokon már többször fulladást okozott az ezer éve ott száradó, porrá vált galambguanó.


Olyan, mintha valaki poénból szifiliszt vagy AIDS-et terjesztene, kint hagyna rohadó szemetet, hadd egyenek és szaporodjanak a szegény döglegyek, vagy ha beteg, direkt rátüsszentene másokra, hadd éljen tovább a szegény vírus, baktérium.



2016. máj. 8. 17:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A galambok gyönyörűek és csodás lények!

Ők is fürdenek ahol vizet találnak. Nagyon okosak és tanulákonyak. Az emberektől viszont tartanak mert sok gonosz van köztünk.


Nekem már 2008-ban született egy kisgalamb az erkélyen.

Mivel hűvös idő volt és nem ült rajta az anyja, így behoztam és felneveltem.

Azóta már 14 éves és rajong értem. Amikor elmegyek mellette, egészen addig kiabál, aamíg nem kezdrk el játszani vele.

Verekedőset szeret játszani.


Sz olyan, hogy én simpgatom, kapargatom a testét, ő meg jól meghatapdál. 😃


Amikor kázbe veszem, akkor hozzám simul és sokszor ott alszik el simogatás közben a kezemben. Nagyon okos madár. Épp úgy szeret játszani, mint egy kutya.


A következő videón Ő lűtszik.

[link]

2022. nov. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az ,eg abszolút butaság, hogy jobban terjesztenének fertőzást mint egy kutya vagy macska, sőt mint rgy ember!


Már 14 éve együtt élek a galambommal, sokszor összepuszilgatom a szárnya alatt az oldalát, a bögyikéjét, a pofiját és semmit nem kaptam el tőle, pedig sokszor kikéredzkedik a szabadba repülni egyet és van amikor csak egy óra múlva jön haza. Viszont amikor kinézek az ablakon és meglát, egyből jön fel és a nyalamba repül ás mély búgó hangon turbékolja a fülembe amit tőlem tanult, győnyörű győnyörű. Közben forog és az orrával megérinti a fülemet. Puszit ad.


A videón is hallatszik, amikor vissza megy a helyére, akkor mondja, "gyönyörű".


Hát lehet nem szeretni egy ilyen csodás kis lényt?


Azt nem éryem, hogy lehetnek köztünk olyan gonisz emberek, akik bántják ezeket a gyönyörű kis lényeket.

2022. nov. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja, és a videó, ami lemaradt...


[link]

2022. nov. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%

Minden élőlény csodálatos.

De miért nem lehet megérteni, hogy akik túl vannak szaporodva, azt nem szabad pátyolgatni?

2022. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kegyetlenül kellene bánni ezekkel a kedves szép kis lényekkel?

Az utcán ritkán adok pár falatot a frissen vásárolt sütemény sarkából, de az ablakba jönnek, amikor az enyém kicsit kirepül és vissza jön, akkor jönnek többen vele.

Télen adok nekik enni mert szomorú látvány az út szélén a hidegben az éhezéstől elpusztult galambok.

2022. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!