Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy galamb fészket rakott az...

Egy galamb fészket rakott az erkélyen meddig tart amíg a kis galambok ki kelnek és mi lesz a fészekkel ha ez megtörtént?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 05:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Enni nem azt a galambot szokták, ami a városban él. Arra külön fajtát tenyésztenek.


A városi galamb rengeteg betegséget hordoz és túl van szaporodva. Semmiképpen se hagyd, hogy az erkélyeden fészkeljen.


Igaz, hogy a galamb a Szentlélek jelképe és minden élőlényhez hasonlóan Isten teremtménye. De a keresztény vallásban nincs szent állat. Az ember feladata a természetszabályozás. Ebbe beletartozik a vadászat is. Betegséget hordozó túlszaporodott állat védelme pedig ostobaság.

2016. aug. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez butaság, hogy csak a galamb, meg egyáltalán, a galamb nem hordoz több fertőzést mint bármelyikünk! Persze minden állat hordoz fertőzéseket a kutyától egészen az emberig, aki megfogja a pénzt, amit előzőleg egy fertőző beteg adott a boltban a pénztárosnak, miután a tenyerébe tüsszentett, végig simította és azt kapod vissza a boltban.


Ugyanez a pl. tbc-s ember beleköhög a tenyerébe és megfogja a kilincset vagy a kapaszkodót és utána te fogod meg az adott felületet, aztán megdörzsölöd a szemed vagy az orrod, szád szélét. Az fertőzőbb mint a galamb, vagy a kutya v. macska.


Az emberektől jóval több betegséget lehet elkapni.


Nálam már legalább 10 éve, kisebb szünetekkel, mindig vannak galambok az erkélyen, és eddig még semmilyen betegséget nem kaptam el tőlük. :)

Ez bizonyítja, hogy butaság ennyire eltúlozni a dolgot.


Nyilván minden állatnál be illik tartani a kézmosást és a higiéniai dolgokat, de nem kell ennyire kétségbe esni a galambtól. Aki nem tartózkodik nagyon az állatoktól, az sokkal ellenállóbb szervezetre tesz szert.


Az én galambom is ki-be jár a többiek közé időnként és van amikor oda kuporodik a fejem mellé az ágy fejtámlájához és kitolja a fenekét a papír fülé, amit előre alá készítettem. Reggel amikor kezdek ébredezni és látja, csak akkor kezd el kiabálni, hogy ki akar menni repülni.


Sokszor összepuszilgatom, simogatom mert imádom, és még semmit nem kaptam el tőle, de azelőtt, amikor még csak a kinti galambok voltak az erkélyen, akkor se volt soha ezzel probléma.


Sokkal több betegséget elkap az aki tartózkodik az állatoktól és mindentől fél.


https://www.youtube.com/watch?v=v9kz6N0lwaM

2016. aug. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!