Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Igaz, hogy a tojás a csirke...

Igaz, hogy a tojás a csirke menstruációja?

Figyelt kérdés
Van egy vegán lány a környezetemben, aki emiatt nem eszik tojást. De nem tudom... Valahogy nem tudom helyre tenni magamban ezt az infót. :D
2016. szept. 8. 15:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Már az ősidőkben a kőbaltás ősember is vadászott és húst evett ,gondolom tojást is rabolt a fészkekből. Akkor mi itt a hiba? Erre van ráállva a szervezetünk a minden evésre.
2016. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%

"Ha megtermékenyülne, akkor csibe lenne belőle, mint ahogyan ha megtermékenyül egy nő petesejtje, abból gyerek lesz. Ha nem termékenyül meg, akkor menstruáció formájában távozik."


Na de a tojás nem, ha nem termékenyül meg, nem távozik menstruáció formájában, hanem tojás formájában. Amiből remek rántotta lehet.

2016. szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%

"Zsiráf tejet, meg kutya tejet sem isszuk"


Há me nálunk nincs zsiráf.


De minálunk az állatkertben egy kutyus 3 oroszlánbébit nevelt fel a tejével.

2016. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%
Ezt a kérdést holnap tuti lesütöm a kollégáknak :) Be fognak sz*rni a röhögéstől :D
2016. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%
Elsütöm. olyan jót röhögtem hogy már írni sem tudok :D
2016. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Platypus ***** válasza:
54%

A menstruáció döglött nyálkahártya, amiben valahol van egy gombostűfejnyi halott petesejt. A tojás meg egy szép nagy eleven petesejt. Kövezzetek meg, de én imádok petesejtet enni. Nem csak tojást, de panírozott pontyikrát is. Sőt, alkalmanként még a kommersz kamu kaviárt sem vetem meg.


Van még egy vicces vadvega kijelentés: a gomba sem oké, mert a penészt sem nyaljuk le a falról. Ezt konkrétan egy krisnástól hallottam.

2016. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
33%
Kérlek,ez úton is közöld a gyerekkel,hogy a tojás nem a csirke menstruációja.Hanem mikor a kakas,és a tyúk szereti egymást,akkor valahogy(ne kérdezd hogy a lomposba) lesz a tojás.Tehát a tojás a tyúk megtermékenyített dolga.XD
2016. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez nem így van :) Tojáshoz nem kell kakas! A tojás annélkül is termelődik a tyúkban ,hogy valaha is látott volna kakast. Annyi a kakas szerepe,hogy kakas nélkül nem kel ki semmi a tojásból.
2016. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!