Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Anyám talált egy kimerült...

Saitama98 kérdése:

Anyám talált egy kimerült Nimfa papagájt, hogy lehetne biztosítani, hogy ne pusztuljon el?

Figyelt kérdés
Adtunk neki vizet, meg kockázott almát, azt is csak utána nézve mertünk, mert bár volt anyámnak régen több papagája, annyira nem értünk hozzájuk. Egy kutyaparkban találta, teljesen ki van merülve, még repülni se tud, valószínűleg sokat menekült. Most alszik az asztal alatt, viszont ha kinyit az állat üzlet megyek kaját venni neki, esetleg kalitkát. Milyen fajta kalitka kéne neki? Meg milyen fajta kaját, illetve magokat lehet neki venni? Előre is köszönjük!

2018. jún. 15. 07:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Biztos ott is van nimfáknak való magkeverék, olyat mindenképp vegyél. Kalitkára csak akkor költs, ha nem baj, ha meglesz az eredeti gazdi. Valószínűleg hiányzik valakinek. Nekem 3 nimfám tűnt el nyomtalanul egy időben évekkel ezelőtt (én nem voltam otthon, csak a szüleim, szóval nem tudom, mi történt pontosan). Valószínűleg valakik megtartották őket, mert még a plakátokat is letépkedték az utcán, amit kitettem akkor a környéken... :-(
2018. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha megtartanád: [link]
2018. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja és hatos válaszoló + kérdező!

Nem csökönyösebb mint bármely másik....

Ha lenne normális fajtársa akitől látná hogy eszi, belenyal és lenne kínálva nap mint nap a csírákkal, zöldséggel,stb akkor simán enne mindent. 15 éves madarat is hozzá lehet szoktatni a rendes evéshez.


Papagájt minimum párban tartunk.


És a hiányos etetés miatti egészségügyi probémák amik idővel jelentkezni fognak na azok miatt sokkal több pénzt hagyhatsz a szakorvosnál mint egy normális méretű ketrecre amit olcsón lehet készíteni vagy csináltatni. Nimfáknak való kalitka 130 cm hossznál és 60cm mélységnél kezdődik ehhez legalább 1 méter magasság. Én 30 ezerből szobai röpdét csináltam...

2018. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!