Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Galambot szeretnék tartani és...

Galambot szeretnék tartani és versenyezni velük, hogyan?

Figyelt kérdés

Üdv.

Szeretnék elkezdeni galambokkal foglalkozni,a családban páran,annó galambászkodtak,de őket már nem tudom megkérdezni,hogyan kezdhetném el a dolgot.

Az egyik dúc már félig kész állapotban van a másikat tavaszszal kezdem készíteni.


A kérdésem leginkább a versenyzésre korlátozódna,hogy hogyan történik a regisztrálás,kinél,merre,mennyiért,és hogyan történik a galambok A-ból B-be szállítása.

Na meg a gyűrűzés-folyamatával sem vagyok tisztában.


Lényeg a légyeg,hogy maga az egész folyamat érdekelne,mert halvány gőzöm nincs a versenyzésről.


Elnézést ha hülyeségeket írtam,de nekem saját kútfőböl,valahogy így jött le a dolognak a menete nagyjából,mert túlzottan sok írást nem találtam erről.

Más tanácsot is szívesen fogadok.


Előre is köszönöm a segítséget!



2018. dec. 18. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem érdemes versenyezni velük. Lehagynak néhány másodperc után.
2018. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-es akkorát röhögtem :D
2018. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vettem a lapot,jólvan :D
2018. dec. 18. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyalog simán lenyomod a kis tollas gyíkokat. Kickboxban még esélytelenebbek.
2018. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem indulj el a Magyar Postagalamb Szövetség oldaláról:


[link]


Ők foglalkoznak sportgalambokkal. Szoktak lenni klubnapok is, ha oda elmész, ott megismerkedhetsz olyanokkal, akiktől még további hasznos információkat szerezhetsz.

2018. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Leírni hosszú és bonyolult lenne. Keres a neten egy a közeledben lévő versenyzőt vagy még jobb ha egyesületet, és menj oda!

[link]


Sok sikert és SOK PÉNZT a kezdéshez!

2018. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem sikerült válaszokat kapni szivesen segítek.
2019. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tartok galambokat, kettőt is. Nem etetem, nem itatom őket, versenyeztetni se kell őket, versenyeznek maguktól, méghozzá azzal, hogy egy hét alatt mennyire tudják összesz.rni az erkélyt és sikerül-e elkészíteniük a fészket mielőtt kidobom az egészet a kukába.
2019. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!