Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Zavaróan hangos feketerigó...

Zavaróan hangos feketerigó elkergetése?

Figyelt kérdés

Van egy feketerigó ami állandóan odaszáll a szemben lévő fa tetejére, magason és "énekel". Csakhogy ez (főleg jó időben nyitott ablak mellett) hajnali 4 kor nagyon zavaró, de sokszor napközben is amikor az ember tanulni szeretne. Elképesztően hangos és az én fülemnek nem is kellemes.


Arra gondoltam, hogy esetleg valami ragadozómadár hangját ha lejátszom hangszóróból arra elrepül? Vagy nyerek vele 10 percet és visszajön vagy jön helyére egy másik?


Mielőtt valaki belém kötne, nem vagyok se állat se madár gyűlölő, de ez már sajnos sok.



2019. máj. 27. 18:47
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
52%
#21: nagyon tévedsz. Nálunk a ház előtti bokorban évek óta lakik fekete rigó, és valóban olyan hangja van, mint a videódon, de nálunk is napok óta fennáll ez a probléma. Nem tudom, hogy ez most mi, de látom a fekete rigót, és irtó idegesítő hangja van. Egész nap nyomja és az agyunkra megy. Bárcsak be tudnám neked csatolni ide azt a hangot. Szóval nem kell bántani azt, aki szintén nem tud már nyitott ablaknál lenni, mint ahogy mi sem, mert irritáló ez a hang. Ez a fórum nem azért jött létre, hogy anonim módon kiéld magadból a feszültségeidet. Senki nem akar lövöldözni. A segítségkérés nem erre irányult.
máj. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
Nem énekel, hanem tényleg riasztószerű hangja van. Ezt eddig egy éven sem hallottuk.
máj. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

25#28#

Ha nem lenne semmi dolgom a következő 15 évemben, sajátkezűleg lőnélek seggbe, "a végbeleden keresztül" ahogy fogalmazol.

máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!