Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Már a sokadik galambtojást...

Már a sokadik galambtojást dobom ki az emeletről a földre, de a galambok mindig visszajönnek és megpróbálnak idefészkelni. Hogyan tudom őket véglegesen kiírtanj?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Egy idő után feltűnik nekik, hogy a hely nem alkalmas költésre.
2019. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Eszednél vagy? Most ha valakinek nem vagy szimpatikus dobja ki a gyereked az emeletről hogy elköltözz?

Humánusabb módszert nem ismersz mint az értelmetlen gyilkolás? Pl fémszínű szalagok az ablakra eszkábálása, stb...

2019. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
#2 Ha valahol a dzsungel közepén élnénk, nálunk nagyobb ragadozók között, akkor simán megzabálnák a gyerekeinket.
2019. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
3as, csakhogy azt hittem értelmes, intelligens emberek között élünk. De mindig rá kell jönnöm, hogy nem. Az állatok nem poénból vagy unalomból ölnek embert hanem mert veszélyben érzik magukat, vagy a gyermekeiket. És az ember miért öl állatot?
2019. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Összeszrja a területet, emeletes ház esetén az alsó szomszéd ablakát is, zajol, túlszaporodott, de legfőképpen rengeteg kórokozót terjeszt.
2019. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Zacskókat, félbevágott CD-lemezeket akassz ki, vagy vegyél műmadarat (varjú) és tedd ki.
2019. jún. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem teszel semmit, csak ész nélkül pusztítod a tojásokat, akkor ne várd a csodát. Valószínűleg jó helyet találtak és több galamb pár is bepróbálkozott.


Barikádozd el az ideális költőhelyet, ha ez lehetséges, vagy vegyél művarjút.

2019. jún. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki a galambok védelmében van ilyen helyzetben, annak még nem volt hasonló problémája a galambokkal. Minden reggel arra ébredni 5 körül hogy turbékolnak eléggé bosszantó. Arról nem is beszélve hogy ha ki akarsz menni a saját teraszodra, a hányinger kerülget a sok szar miatt. Iszonyat pofátlan buta madarak. Nekem ne mondja senki hogy nem buták, én több mint fél éve játszom el egy galambpárral, hogy 1-2 hetente ki kell dobnom a fészküket a tojásukkal együtt, mert még ennyi idő elteltével sem sikerült arra rájönniük, hogy itt nem fog sikerülni utódokat nevelni. Nem tudom hogy ez a 2 galamb ilyen hülye vagy az összes többi is.

Miért probléma ha kidobja a tojást? A csirkéét te megeszed vagy nem? Az mennyivel jobb? Ha kikelnének a fiókák azokat én sem ölném meg, de ha a tojást dobod ki, szerintem az semmivel sem rosszabb erkölcsileg mint megenni a csirke tojását.

2019. jún. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!