Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Rettegek a pókoktól! Ez mi?...

Rettegek a pókoktól! Ez mi? Tele van ilyennel a ház egyik oldala.

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 4. 15:55
1 2
 11/18 sippara ***** válasza:
FARKASszemet? :D egyébként fogadd őszinte csodálatom, amiért le merted fényképezni :)
2013. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

A földben élnek, nézz szét kint az udvarban, h találsz e nagyobb lyukakat!


[link]

2013. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Farkaspók? Sokkal valószínűbbnek tartom az aknászpók (vagy valamelyik rokona) lehetőségét.

Persze nem vagyok arachnológus, és minimális ismereteim vannak e téren, de ez valahogy nem egy tipikus farkaspók-alkat.

2013. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Valóban aknász pók, télen kint meg halnak, a meleget követik, így a házakban próbálkoznak. Meg tudják magukat húzni a ház hőmérsékletén, azonban vagy éhen halnak, vagy szomjan, de tél után semmi kép sem maradnak. A farkas pók viszont igen. Hidd el több van ott 4-nél is, nagyon jó rejtőzködő életet élnek.
2013. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
a ház másik három oldalán mászkálj
2013. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
igen aknászpók lesz az köszönöm..képen lehet nem annyira látszik.. nem a kép minőségére figyeltem de most így megnézve ő lesz az élőben volt alkalmam megnézni tüzetesebben is...rossz olvasni,hogy valaki ennyire fél a pókoktól az egyik kérdezőhöz képest én nem is rettegek annyira..bár ledermedtem és néztem rá.. még ma kis szemeit is láttam...
2013. dec. 7. 08:29
 17/18 anonim ***** válasza:
29%
A pókok nagyon hasznos állatok,csak a sok sötét gyökér irta őket.Soha nem támadnak emberre,csak ha valaki direkt bántja őket és nincs más választásuk.Ennyi marhaságot már rég olvastam szegényekről amiket itt pár tudatlan egysejtű összehordott.
2013. dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
én sem értek hozzá, de ha valóban Aknászpók akkor sztem ne írtsd: "Magyarországon védett, eszmei érték: 10 000 Ft" (Wikipédia) és tartsd észben a következő formulát ami a pókokra és a skorpiókra vonatkozik általánosságban: minél nagyobb annál kevésbé veszélyes, és ugyan ez fordítva is igaz :)
2013. dec. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!