Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Tele van a szoba fala fatetvek...

Tele van a szoba fala fatetvekkel, mit lehet kezdeni velük?

Figyelt kérdés
Cukik, meg minden, de már fél órája folyamatosan nyomkorászom őket szét.. Azért már kezdenek zavarni, ahogy tele van velük a fal... Ki lehet valahogy véglegesen irtani őket, úgy hogy a hörinknek semmi baja ne legyen? (meg nekünk se)

2016. szept. 13. 22:22
 1/3 A kérdező kommentje:
A másik kérdésemhez kiírta, hogy törölték... Nem tudom miért.. Szóval bocsi hogy kétszer van a kérdés :/
2016. szept. 13. 22:25
 2/3 anonim ***** válasza:

Néhány éve, mikor a bútorok még frissek voltak, nálunk is ugyanez volt. Eleinte mondjuk kicsit megijedtem, mert azt hittem valami élősködő (esetleg bolha, mivel ez is ugrik). Aztán megtudtam, hogy emberre nézve teljesen ártalmatlanok.


Sajnos nem ismert tökéletes védekezés ellenük. Hiába fújtam le, újra jöttek. Viszont idővel maguktól eltűntek, egyik pillanatról a másikra. Azóta sincsenek a lakásban. Mivel kedvenc táplálékuk a por, penész és egyéb szerves kosz, ajánlatos a lakást rendszeresen és alaposan takarítani.

Itt van egy bővebb leírás:

[link]

2016. szept. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. szept. 14. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!