Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Nagyon megijesztettem a sünit?

Nagyon megijesztettem a sünit?

Figyelt kérdés
Nagyon sok állat él itt. Meg vadállatok is. Van róka, borz, nyest, vaddisznó, de a leggyakoribb a sün. Kivittem a szemetet, ott csörtetett egy. Lefotóztam, majd bejöttem neki kajáért. De hogy visszamentem, mozdulatlanul gubbaszt, a kajára sem mozdult rá. Ennyire megijesztettem szegényt? :'( Nagyon sajnálom, aggódom, hogy baja lesz. Nem szoktak ennyire ijedősek lenni, direkt tartok nekik itthon kaját, máskor odaszórom nekik, nem győznek elcsócsálni.
2020. júl. 29. 21:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen, látom, hogy az, alá sem kellett volna írni. De azért magyarázd már el, hogyan gondoltad azt, hogy felzabálja a macskakaját, ettől jól meghízik, és ezért nem fog majd tudni áttelelni! Mert nekem ezt teljesen logikátlan. Köszönöm!
2020. júl. 29. 22:24
 12/18 anonim ***** válasza:
25%
A macskakaja mesterséges táplélék. Nem a felhízlalás a lényeg, hanem az energia, az ásványi anyagok és a fehérje mértéke. Lakásban tartott törpe sünnek jó, de egy vad sünnek nem. Te is jóllakhatsz macskatáppal, mégsem látja el a szervezetedet azzal, amire szüksége van. Mellesleg kiöli a vadászösztönt az állatból, ami főként az anya sünnél jelent problémát, mivel a kicsiket sem fogja megtanítani a túlélésre. Minek, mikor folyton van kaja a tányérban, csak oda kell menni érte...
2020. júl. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. Ezek itt folyton a kirakott macskakaját eszik, még fotóm is van róla, hogyan csócsálja. Van itt pár macskás nő, azok rakják ki. De évről-évre több sün van, példátlan a szaporulat, pedig gázolják is sajnos őket. Akkor hogyan lehet, hogy a kirakott macskakaja miatt kihal belőlük a vadászösztön, ha így szaporodnak?
2020. júl. 29. 22:53
 14/18 anonim ***** válasza:
25%
Áruld már el, hogy miért veszel belém??? Fogod magad és utána olvasol az etetés negatív hatásainak. Ilyen egyszerű.
2020. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem, csak hát hozzászólsz valamihez, akkor biztosan meg van hozzá a megfelelő tudásod, én ezt gondolom, és nem csak úgy beszélsz a vakvilágba. Én nem szoktam hozzászólni olyanhoz, amiről gőzöm sincs. Ha hozzászólok, akkor van mögötte tudás, és ha visszakérdeznek, akkor alá tudom támasztani, amit írtam, és nem mondom azt a kérdezőnek, hogy "Olvass utána!".
2020. júl. 29. 23:14
 16/18 anonim ***** válasza:
68%
Eszik egy kicsit, majd elfelejti a megrázkódtatást. Macskakaja teljesen jó neki, állatkerti sün ispotályban is azt kapnak.
2020. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Salx Narval ***** válasza:
100%
Egyezzetek már ki egy döntetlenben.:D Nem árt a süninek ha lop, vagy kap néha egy kis macskatápot és vizet. Rendszeres etetésük valóban nem a javukat szolgálja ebben a válaszadónak van igaza. Nehogy ezen veszekedjetek.:D
2020. aug. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#15:

Te viszont még mindig b*szol utána olvasni a dolgoknak, nem tudod felfogni, hogy a vadon élő állatnak nincs rád szüksége. Szerintem a kacsáknak meg a hattyúknak is orrba-szájba dobálod a kenyeret.

2020. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!