Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Van-e itt olyan ember aki...

Van-e itt olyan ember aki szenvedélyesen gyűlöli a bébi csimpánzokat?

Figyelt kérdés

A youtube teli van majomgyűlölő emberekkel, meglepően sok ember veti meg ezt az állatot irracionálisan.

A majmos videók allat mindig frecsegve, remegve kívánják az állat halálát. Állítólag valamilyen visszamaradott evolúciós ösztön lehet a háttérben. Te gyűlölöd a majmokat?



2021. jan. 14. 03:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Hülyeség.
2021. jan. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1

Először is nézz utána valaminek mielőtt lehülyézed...

2021. jan. 14. 03:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nem, azok még édesek, viszont a felnőttek nekem se tetszenek, túl brutálisak tudnak lenni, de pl az orángutánokat, meg gorillákat csípem


mutass ilyen videót

2021. jan. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3

Itt vagyok csak durván félbe lettem szakítva. Ha beírod a youtube keresőmotorjába hogy "Monkey hate" egy csomó lejátszási listát fog kiadni megkérdőjelezhető elnevezéssekel. Ha ezen lista videóin végigböngészel, láthatod hogy fura módon a videók hozzászólásai teli vannak gyülölködő kommentekkel.

2021. jan. 14. 04:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az igazi rasszizmus.
2021. jan. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik állatot se gyűlölöm. Van amelyiktől viszolygok, van amelyiktől félek, van amelyik tetszik és van amelyik nem, de egyiket sem gyűlölöm. Mi okom lenne gyűlölni egy állatot? Az olyan lenne, mintha egy embert teljesen ismeretlenül, akiről tényleg nem tudok semmit, csak azt maximum, ahogy kinéz és én gyűlölném... Miért gyűlölnék valakit/valamit úgy, hogy az nem is ártott nekem semmiben sem? Ez számomra szegényes érzelmi intelligenciára és torz lélekre utal.
2021. jan. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6

Ez náluk szerintem kb olyan ösztön lehet mint ahogy sok ember ösztönösen írtózik a pókoktól.

2021. jan. 14. 07:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így van, nem tudom, de én nem hiszek olyan ösztönben, ami gyűlöletre sarkall. Az, hogy írtózok valamitől, azt jelenti, hogy szeretném ha a lehető legtávolabb kerülne tőlem, a gyűlölet pedig azt, hogy szeretném ha megsemmisülne, rosszabb esetben, hogy szenvedjen. Ha tudnám egy emberről, hogy ő ilyen, én azonnal megszakítanám vele a kapcsolatot, mert a gyűlölet gyűlöletet szűl és egy idő után már nem csak a majmok iránt fog gyűlöletet érezni.
2021. jan. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A majmok undoritoan tudnak viselkedni, ahogyan az emberek is. Nem szeretem őket, semmi cukit nem latok bennuk, de nem gyűlölöm oket konkretan. Regen szerrettem pl. Charlie, majom a csaladbant nezni, de amikor termeszetfilmen latom oket, inkabb csak undorodok toluk. Szarral dobaloznak, kikozositenek, egymas tetveit eszik, maszturbalnak, sajat szajukba vizelnek...
2021. jan. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7:

Csakhogy a pókiszony az félelem és nem gyűlölet.

A te kis Mankijhétereid meg kb. olyan szinten vannak, mint a Kemtrélesek.

2021. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!