Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi van mostanában a rovarokkal?

XXxOoOxXx kérdése:

Mi van mostanában a rovarokkal?

Figyelt kérdés

Először is poénból raktam a vadállatok kategóriába a kérdést, ugyanis szerintem ez már nem normális. Megcsípett egy szúnyog. De nem ez a gond, hanem az, hogy tenyérnyi nagyságúra dagadt a csípés. A környezetemben lévők mesélték, hogy velük is történt hasonló. Én ezt nem értem... Régebben megcsípett egy szúnyog, pár napig kis piros pötty volt ott, viszketett meg minden, de most... Nem értem mi van ezekkel.:S

Ti mit tapasztaltok?


2010. aug. 16. 17:09
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Minek akarnak ezek még szaporodni? Szerintem már így is elegen vannak... Azért köszi az infót:)
2010. aug. 16. 20:59
 22/22 anonim ***** válasza:

A Balatonnál konzerv méretű szúnyogok haraptak... 127 csípés egy hét alatt :D

Én is ecetelek, mert a fenistilre allergiás vagyok. Az a baj, h elég érzékeny a bőröm, és fehér pötty marad a helyén.

2010. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!