Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A cápa szereti az ember húst?

A cápa szereti az ember húst?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom nem és csak azért támad,mert nagyobb halnak hiszi.

Ezért van az,hogy beleharap egyet az emberbe,majd békén hagyja.


2010. aug. 17. 19:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozik az ember szokásos étrendjükbe a cápatámadások is csak azért történnek mert a cápa rosszul azonosítja be az embert.
2010. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Pollák Eszter válasza:
73%
Azért van annyi cápatámdás 8évente kőkemény 1-4), mert akkor úsznak a legtöbben, amikor a fókák=a legtöbb emberre veszéjes cápafaj zsákmánya, kb. ugy is zézünk ki a búvárruciban, olyan gyorsan mozgunk és emlős lévén a felszín közelében vagyunk, mint a fókák = kaja. Amugy meg a cápának nincs keze, csak a szájával tud ismerkedni új dolgokkal, ezért harap meg mindent. Egyébként, ha jó 1-2 hetente ehetnél, te is megennél mindent, ami mozog. Kb. 4 cápafaj veszéjes az emberre.
2010. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megkóstol minket. A cápatámadásoknál mért a lábunkat harapja meg??? Mondjuk ott van a legtöbb hús,de nem értem.
2011. szept. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy könnyűbúvár lábúszója nagyon hasonlít a fóka farkához. A cápa pedig nagyon rosszul lát.
2011. szept. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A cápák nem direkt esznek embert csak a zsákmányuknak nézik
2012. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!