Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi a feltéle annak, hogy egy...

Nem tom... kérdése:

Mi a feltéle annak, hogy egy tigrist tarthassak?

Figyelt kérdés
Rá kerestem már, de semmit sem találtam ezzel kapcsolatosan. Az engedélyeket ki váltanám, illetve a helyet és az etetést is biztosítanám (tisztában vagyok azzal, hogy nem kis pénz a fenntartása). A későbbiekben, lenne egy tenyészetem, és onnan, én saját jó magam biztosítanám az ételt a tigrisnek, illetve egy elég nagy helyet is tudnék neki ki alakítani, mivel lenne majd egy tanyám, ahová ki is költöznék idővel, és a költözés után venném meg. Tehát, több ezer m2 állna a rendelkezésemre, azonban a hely kialakításán illetve az etetésen kívül, semilyen más feltételt nem ismerek, és nem is találtam az interneten. Ha, én nem vagyok ott, akkor menne egy gondozó hozzá, naponta többször is.

2021. máj. 14. 17:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Öngyilkos hajlam először is...
2023. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!