Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szerintetek milyen állat vagy...

Szerintetek milyen állat vagy madár viheti el a szárítókötélre kiteregetett ruhát?

Figyelt kérdés

Nagymamimmal kimostunk, és a megszokott módon kiteregettem a ruhát az udvaron, illetve a tornácon kifeszített szárító kötelekre. Sajnos aztán el is romlott az idő, jött az eső, a szél. A tornácon le is fújt egy alsóneműt a szélroham, mert arra már nem jutott csipesz, leesett a betonra. Már aznap este nem foglalkoztam vele, azt gondoltam másnap, ha már nem szakad az eső, kilépek és visszateszem a madzagra, hadd száradjon. Ám másnapra az alsónemű legnagyobb megeleptésemre eltűnt. Néztem itt, ott az udvaron, a fűben, a bokrok alatt, de sehol sem volt. Arra gyanakodtam, talán patkány húzhatta be az odújába és azzal bélelte ki a vackát, vagy talán madár vihette el, ilyenkor szokásos fészekrakáshoz, annak kibéleléséhez. Szerintetek milyen állat lehetett, ami elviszi a kimosott, de még nedves ruhát?


Hallottam olyan webkamerákról, amiket gólyafészkekhez telepítenek és online nyomon lehet követni a gólyák életét. Ha most nagymamim lila selyembugyogója egy ilyen gólyafészekbe került a gólyamami fészeképítési ösztöne által, hát akkor nagyon sajnálom a gólyafiókák iránt érdeklődő leskelődőket.



2021. máj. 18. 23:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
A ruhacsipeszt kifejezetten ez ellen találták ki, érdemes használni.
2021. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

"Már aznap este nem foglalkoztam vele, azt gondoltam másnap, ha már nem szakad az eső, kilépek és visszateszem a madzagra, hadd száradjon."


Megoldás: több ruhacsipesz beszerzése, gondolom nem nehéz feladat. Ja, és persze az ilyen hozzáálláson is kissé változtatás, hogy legközelebb ne tűnjenek el a ruhák. 😉

2021. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%

Persze..csipesz nélkül a ruhák, fúj a szél, otthagyod a földön. Ki a hibás? Az állatok.

Igen. Valahol biztosan boldogan szaladgál benne egy pulyka a mezőn (ami mellesleg Magyarországon vadon nem él).

2021. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%
lehet ember, szél, vagy valamilyen állat
2021. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!