Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A trópusokon a ragadozó...

A trópusokon a ragadozó emlősöktől, és krokodiloktól, vagy a mérges állatoktól (kígyók, pókok, skorpiók, stb.) félnétek jobban?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 18:48
A kérdező szavazást indított:
A ragadozó emlősöktől, és krokodiloktól.
A mérges állatoktól (pókok, kígyók, skorpiók, rovarok...).
22 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
72%

Bizopnyes helyeken a kockameduzától, ill. az irukandjitól.

Ragadozó emlősökkel találkoztam, de kocsiban voltam, illetve kafferbivalyok elállták az utat, előlük meghátráltam, a többi kitért előlem. Elefántok: megvártam amíg átmennek az úton.

Erdei ösvényen kígyó volt hogy elhúzott kettőnk között -meglepődni is alig értem rá. Korábban egy kisebb kígyót félrerugtam, ráadásul gumipapucsban. Helyiek mondták, hogy hiba volt, mert ilyen kicsiként is halálos a mérge.

Komodó sárkánygyík: előtte nem sokat tudtam róla, egy méterről csirkével etettem. Szerencsére elég volt neki.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2021. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!