Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Egy nap mennyit eszik egy...

Egy nap mennyit eszik egy növésben lévő sün?

Figyelt kérdés

Mielőtt bármit is mondanátok sérült ezért van nálunk.

Tegnap adtam neki vagy 20-30 gilisztát meg egy egér is volt a csapdában és azt is megette csak a fejét meg a farkát hagyta meg meg egy kis körtét is evett. Sztem még tudott volna enni de már este volt és nem találtam kukacot.


Egy nap mennyit esznek ezek?


És kell inniuk a sok leveses gyümölcs meg rovar mellet?


2010. szept. 4. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

ezt érdemes elolvasni:) vigyázz a sünire, és ha meggyógyul engedd el ott ahol megfogtad.

[link]

2010. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szija,ne adj neki túl sokat mert megeszi persze ha 'finomság",de mi egyszer adtunkneki egy halom gilisztát,és annyit zabált belőle h meghalt :(


utána találtunk még eggyet , őt nem etettük túl,pár napig nálunk volt pihent meg minden,utána elengedtük és szoktuk látni néha a kertbe :)

2010. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Az állat tápláléka főként földigilisztákból és csigákból áll, de más kisebb állatokat is fogyaszt, például sáskákat, hernyókat, földön fészkelő madarak fiókáit, gyíkokat, de néha dögöket vagy lehullott gyümölcsöket is eszik. Időnként tojások is szerepelnek étlapján." forrás: Wikipédia

Egyébként szerintem se kell túletetni, egyszer reggel, egyszer délben, egyszer meg este bőven elég neki néhány giliszta meg egy kis gyümölcs szerintem. Inni is minenképp adj neki vizet, de asszem a tejet is szeretik. Ha nincs más asszem még a száraz macskakaját is megeszik. Amugy milyen sérülése van?

2010. szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bakur válasza:

Milyen sérülése van?

Ha tud járni szabadon kell engedni, vagy legalábbis nagy mozgás körzetet kell neki biztosítani- ekkor zabálhat nyugodtan.

Ha járó képtelen akkor vigyázni kell vele mert hajlamos túl enni magát.

HA folyamatosan eteted, talán mindig vissza fog térni.

2010. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tejes válaszoló hülyeséget mondott. Mármint szeretik a tejet, csak laktózérzékenyek, úgyhogy nem javallott adni nekik, mert hasmenésük lehet és el is pusztulhatnak. Amúgy meg rakj elé macskatápot, abból bármennyit ehet, meg mindenféle finomságokból egy... Nemtudom, félmaroknyi, maroknyi, tenyér és sün méretétől függően. Majd kitapasztalod.
2010. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!