Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit eszik a lepke? Egy véletle...

Mit eszik a lepke? Egy véletlenül bejutott a lakásba és nem szeretném szegényt kitenni ebben a hidegben.

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 21:52
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
50%
O.O nagyon jószívű vagy XDD most megakarod etetni? és háziállatodként gondozni vagy mi?:D
2010. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nektárt szívogatnak a virágokból. De állatkertben láttam, hogy banán és narancskarikák voltak kitéve kis petri-csészékben a lepkekertben, vagy a cukoroldat is jó lehet, de sajnos nem tudom, hogy milyen tömény kellene...
2010. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Most már a hideg miatt el akarnak bújni telelni. Valami pürés gyümölcsturmixot lehet kitenni.
2010. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon aranyos vagy, de nem akarlak áltatni. Szobai körülmények között nem fog táplálkozni. Hamar el fog pusztulni, inkább engedd ki, mert úgy nagyobb az esélye. (Volt már néhány ilyen esetünk és nemcsak lepkével...)
2010. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
35%

A múlt héten sütött a nap, tele volt a kertem lepkékkel.

Mondjuk én nem örülök annyira, mert tavasszal győzök majd permetezni a r*hadék hernyók miatt. A csillag helyén "o" betű, mert a modi szerint ez trágárság.

2010. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha óvatosan megfogod és ráteszed egy tálkára,amin van pár csepp cukros víz,azt lehet,hogy elfogyasztja,nekem ez már sikerült pár lepkével,viszont rosszul viselik a bezártságot,szobában gyorsan elpusztulnak.
2010. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
21%
A magyar helyesírás szabályai c. kötettel szoktam etetni a betért lepkéket.
2010. okt. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy tudom, hogy a lepkék nem telelnek át. Pete vagy báb formájában igen, de imágóként nem. :(
2010. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jobban jár az a szerencsétlen lepke, ha elengeded. Föltalálja ő magát, elvégre még szúnyogok is vannak ebben a hidegben. Nem kell azt félteni. Valószínűleg előbb pusztul el a egy szobában mint a szabadban.
2010. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
27%
Pullovert, sálat, egyéb gyapjú cuccot
2010. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!