Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogyan cselekednél, ha néhány...

Hogyan cselekednél, ha néhány barátoddal egy esőerdőben összefutnál egy csapat jaguárral?

Figyelt kérdés

Mi a legjobb, amit tehettek, hogy túléljétek a szituációt?

Ha jól tudtok fát mászni, és fára másztok, utánatok megy-e a jaguár?



2023. ápr. 6. 08:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék mivel a jaguár magányos állat és csak akkor viseli el a másikat,ha párzási idő van.A magyar erdőkben pedig kétlem,hogy valahol is fogok találkozni ilyen állattal.Ha már találkozok velük akkor amennyiben nem vették észre,hogy ott vagyok megpróbálok halkan elmenni onnan majd,ha már tisztes távolságra vagyok tőlük elfutok.Ha már látták,hogy ott vagyok akkor imádkozom,hogy ők jobban féljenek tőlem,mint én tőlük és élve megúszom (kicsi az esélye).
2023. ápr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%
Azonnal fejbelőném őzsöréttel.
2023. ápr. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%

Az #5-ös leírta a teendőket. Alapszabály, hogy minden szárazföldi állat kerüli az embert, ösztönösen fél tőle. Amelyik állatfajban nem alakult ki ilyen ösztön azt derék eleink levadászták (legyen az bármilyen nagy, vagy agresszív állat) hogy megegyék, belebújjanak a bőrébe, jobb esetben háziasították (többnyire ugyanezen célból 😂). Ha meg emberevő volt akkor meg azért vadászták le a horda ffi tagjai.


Az #5-ös által leírt minden állatra igaz! Megállsz, nem kapkodsz, nem hadonászol, nem nézel a szemébe. S nem futsz, nem menekülsz. Lassan, nagyon lassan hátrálsz, mint aki ügyet sem vet arra hogy ott egy állat, de azért szemmel tartod hogy érzékelje az állat tudsz a jelenlétéről de nem akarod megtámadni csak menni tovább a dolgodra.

2023. ápr. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%

#12:

Ja, álmaidban. Talán egyet le tudsz szedni, de a többit már biztosan nem fogod tudni, te kis rétirambó.

2023. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%

#13: Koszi, 5-os voltam. Talan erdekelne teged ez a konyv a jaguarokrol, szerintem felsofoku:

[link]

2023. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
A jaguárok nem mászkálnak falkába.
2023. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hát, magányos ragadozó, Molnár Gábor vadászos könyveiben olvastam róluk, de hiába magyarázod, bevették hogy falkában vadászik, és kész, nekik nem számít mi a valóság.
2023. ápr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
A falka a kutyafélékre(hiéna,farkas,vadkutya) jellemző, tehát a macskafélékre nem éppen.
2023. ápr. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Hátrálnék és csendben elhagynám a területüket. Az állatok alapvetően félnek az embertől egyébként.
2023. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A jaguárok nem csapatban járnak hanem egyedül
2023. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!