Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit eszik a lepke? Egy véletle...

Mit eszik a lepke? Egy véletlenül bejutott a lakásba és nem szeretném szegényt kitenni ebben a hidegben.

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 21:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
15%

De hát ez cak egy lepke :D

Engedd ki,van még elég,nem fog elküldeni a francba,ha kiteszed a hidegbe :D

Ezen de jót röhögtem :D

2010. okt. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Pollák Eszter válasza:
Akkor telel át, ha olyan fajta, amugy a cukros vizet megpróbálhatod, de csak, ha teljesen feloldódott, mert, ha kristályos nem tudja megenni. Egyébként be lehetne tenni valami hűvös helyre és áttelel. (gondolom)
2010. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nagyon sokféle lepke van. A molylepke pl. megette a legdrágább és legkedvesebb Pierre Cardin nyakkendőket (rohadna meg!). A nála sokkalta nagyon lepkék számos lárva kifejlett példányai lehetnek, és többnyire ártalmatlanok. Megelégszenek azzal a szénhidráttal, amit az asztalodon találnak. pl. erjedt kenyérmorzsával, szétfolyt cukros cseppekkel (pl. tea). Azt viszont, hogy Neked speciel gonosz ördögi lepkéd, avagy ártalmatlan, téli hibernációra készülő mezei, esetleg "éjjeli" pillangód van, ennyiből meg nem mondom.
2010. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Amúgy nem a molylepke rágja meg a gyapjú pulcsikat és a szőrméket,hanem annak hernyója.És a takarmánymoly lepkéje sem saját maga eszi meg a lisztet,meg egyéb kamrai élelmiszereket,hanem annak is a kukaca.A lepkék nem tudnak enni,csak "inni".
2010. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Régebben kint napoztunk a barátnőmmel a hegyen és a pillangók imádtak rászállni a forróságtól nyirkos testére és nyalogatták róla a sós izzadságot. Még attól sem repültek messzire ha az ujját oda tette, inkább rámászott. Amikor meg arrébb repült akkor megint csak a tesrének valamelyik részét választotta. Lehetett látni, hogy az összetekert szívójával a sós izzadtságot kereste. Persze cukros oldat vagy nedves gyümölcs kell neki.


Egyszer az Árpád híd aszfaltján az eltaposástól mentettem meg egy szarvasbogarat. Annak pl érett, folyós eper szemet adtam. Szinte falta. Ki lehetett éhezve, szomjazva. Később elrepült.

2010. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
0%
Rántott szelet,hasáb burg,kovi ubival.ez kamálja nagyon!!!
2010. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Virágnektárt.

De ha moly, akkor attól függ; a ruhamoly gyapjú ruhát, az élelmiszermoly a spájzban talált ételt, stb.

2010. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
szar vasbogarat
2010. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Szerintem engedd ki. Így se úgy se fog áttelelni mivel a lepkék átlagos élettartam a 3-4 hét.
2010. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Na miujság van? Ööö lehet hogy tévedek, de esetleg firssen facsart gyümölcslé? És megvan még??
2010. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!