Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit eszik a lepke? Egy véletle...

Mit eszik a lepke? Egy véletlenül bejutott a lakásba és nem szeretném szegényt kitenni ebben a hidegben.

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 21:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Hallod sz*rd má le azt a lepkét a szobába is hamar behal és kint is hamar behal teljesítsd az utolsó 3 kívánságát h boldog halált haljon b.
2010. dec. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Virágport lehet venni mézesnél. én bekevertem egy kis vízbe, a lepke szívogatta is ezerrel. Bár most eltettem egy hűvös helyre, kicsit hamarabb kelt fel mint kéne.
2011. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Azóta sikerült még életben tartani a lepkét, ez nagyon aranyos. Te is kedves és jó lelkü ember lehetsz. :)


Az sokat megmond egy emberről, hogy miként áll a védtelen állatokhoz.


Na én meg galambot neveltem fel kicsi, 3 napos korától, a legjobb állat barátom lett belőle. Most kettő és fél éves és imád! :)

2011. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Roppant h.lye válaszok vannak itt....

Hideg van kinn, a lepke véletlenül bejött.

Ha kiteszem megfagy holnapra. Inkább adnék neki valamit, jó lenne ha erre érkeznének a válaszok.

Akinek random írhatnékja van, az vezessen blogot....

2019. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Valami lédús gyümölcsféléből egy kicsi darabot biztosan szívesen elnyalogatna.


Egyszer az Árpád híd járdáján megmentettem a talpak és kerekek elől egy nagy szarvasbogarat. Annak érett eperszem darabot adtam. Egyszerűen falta. Kint hagytam az erkélyen, hogy majd eltaláljon valami jó helyre, ha megelégelte a kaját. Később, mire kimentem, már angolosan távozott, de legalább már nem volt éhes. :)

2019. nov. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Lepke, vagy pillangó? Mert a pillangók, ha jól tudom, nektárt, gyümölcsöt, etc. de a lepkék közül sok, nem mind, kifejlett állapotban, már nem táplálkozik (ezek általában 10-14 napig élnek, miután kibújtak)
jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!