Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Rókát légpuskával meg lehet ölni?

Rókát légpuskával meg lehet ölni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 19:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:
megláttam bazzeg elkezdtem felé szaladni izombol (kétszer is mert visszajött) szerencséje h elmenekült
2010. dec. 20. 20:48
 22/68 anonim ***** válasza:
85%
ma 18:02 ----Vagy cseresznyemaggal fejbelövöd és kampec!!Aranybarátom,láttál már Te rókát??Vagy rókát nem láttál vagy légpuskát,csúzlit,vagy egyiket sem!!
2010. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
26%
aranybarátom vegyuk pl az embert ha megnyomod egy kicsit a fülénél (pontosan nemtudom valahol ott körülötte van az a pont) és elájul... ugyhogy sztem gondold át még1* a válaszod:) vagy ha valaki egy kicsit megütné az ádámcsutkádat neked nyista van teso:)
2010. dec. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim válasza:
42%

Szoktam találkozni rókával. Rendszeresen járunk a hegyek közé és ott mindig vannak rókák akiket etetünk.

-igaz nekünk nincsenek csirkéink, ezért nincs is mit elvinnie tőlünk.

2010. dec. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
66%
Ne moralizáljatok már! Nyilván szegény róka és a többi, de a mostani rókáktól nem vettük el az életterüket, csak a veszettség nem irtja már őket, ezért sokan lettek, és mivel opportunista állatok, beköltöznek a településekre is. Iszonyú pofátlanok tudnak lenni, fényes nappal ülnek az udvaron mint a jógyerek. Akinek elviszik a baromfiállományát igenis a vérét kívánja. Nem a kis szende rajzfilmfiguráról van szó, hanem egy kártevő ragadozóról. Nincs rá vadászidény, nem kell engedély az irtásához. Ilyenkor nincsenek kölykei. Meg lehet erősíteni a kerítést, én is megtettem, mivel közel 300 (elég értékes) baromfim van: drót beásva 20 cm mélyen, kerítés 2 m magas, tetején végigfutó egy szál villanypásztor, éjszakára 2 komondor kiengedve. Ez nekem eddig bevált. A kérdésre visszatérve legalább kispuska kell a lelövéséhez, de lehet kapni élvefogó csapdát, amibe belemegy, és így már könnyebb eltalálni. Bár a légpuska közvetlen közelről sem öli meg szerintem. Amúgy állat és természetvédő vagyok, de sok embernek lövete nincs a tényekről, csak érzelmi alapon kezdi el osztani a kérdezőt. Most lehet engem is lepontozni (80 %-on állok jelenleg. Hehe)
2010. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:
sok állatvédő XD
2010. dec. 21. 16:10
 27/68 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem a tyukok szempontjából tetted föl a kérdést??Akkor a sok okostojás elmondaná minden genszternek a rókát akit tüzzel-vassal irtani kell!!Márcsak ilyen fura állatfaj az állatvédő!!!
2010. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim válasza:
33%

Hmmm...Akkor Mi Lenne Hogyha Azokat Nyirnánk Ki Akik Állatokat Ölnek?

Azt Még Én Is Megtenném A Sniperemmel Úgy Is Hogyha Nekem Kell Fizetni!!!

2010. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
62%

Kedves Marcl, reagálnék néhány kijelentésedre:

"a mostani rókáktól nem vettük el az életterüket"

Ezt nem is értem, talán csak tíz évvel ezelőtt vettük el az életterüket vagy mi?

"kártevő ragadozó"

Hát ez is hülyeség, figyeltél volna jobban bioszórán. Én csak az emberre használnám a kártevő ragadozó kifejezést.

És igen, szerencsére (még) sokan vannak, mert nem pusztítja őket annyira a veszettség, de ha meg nem tennének ki nekik veszettségelleni csalikaját, akkor az lenne a baj.

És még te nevezed magad természetvédőnek? Szánalom.

2010. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
40%
hozzánk is bejártak 5.5 sel lelőttem
2010. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!