Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Fogoly tenyésztéséb eszeretnék...

Fogoly tenyésztéséb eszeretnék fogni. Van itt, aki tenyészti őket, és megosztaná tapasztalatait?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogoly vadászható apróvadfaj, igaz elég rossz bőrben vannak, több program is foglalkozik velük pl a LAJTA Projekt vagy a Fogolyvédelmi Program. Keresgess rájuk neten, tudd meg hogy lehet bekapcsolódni a programokba, stb a www.vadgazdalkodas.emk.nyme.hu jó kiindulópont lehet.
2011. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jan. 18. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha van agrár szakképesítésed, tapasztalatod (pl baromfitenyésztés), akkor reménykedhetsz (szerintem).

Majd írd meg, hogy mire jutottál.

Neten olvasgattam már tenyésztési/visszatelepítési projekteket.

Esetleg még a vadásztársaságoknál is lehetne érdeklődni (hátha vevők lennének a gyári foglyokra).

2011. jan. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi,egyenlőre még nem tudom biztosra,még van egy szűk hónapom,addig eldöntöm,mert az ólak megvannak egy hét alatt.Baromfitenyésztésben van tapasztalatom!
2011. jan. 19. 18:45
 5/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
Kérdezd a BV-t (büntetés végrehajtás)Börtön. :):):):)
2011. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tenyésztettem foglyot, nem nagy durranás. Páronként külön kell rakni, kb. 40 cm magas, kb. 1,5 m2 alapterületű dobozokba. Nálam sima tojótápot kaptak, meg zöldet. Szépen tojnak, kikeltetni géppel keltettem, nevelésükhöz jó a pulykatáp, illetve a csibetáp a későbbiekben. Mit szeretnél tudni? Jöhet mail is.
2011. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!