Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Nyest él a padláson, hogyan...

Nyest él a padláson, hogyan üldözzem el? Megölni nem akarom.

Figyelt kérdés

2011. márc. 17. 19:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim válasza:
80%
Kend be a padlás főbb részeit olyan anyaggal, ami büdös, keserű és nem mérgező - garantáltan el fog menni.
2011. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
79%
Vigyél fel kutyaszőrt. Ha megérzi a szagát, elmegy magától.
2011. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
51%
Miért baj, ha odajár?
2011. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
10%
mérgezd meg, vidd el egy vadászhoz, aki lenyúzza a szőrét és rakd ki a faladra vagy add el.
2011. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
90%
Ha gyakran felmész a padlásra, napjában többször meg sötétedés után is egyszer-kétszer, biztos el fog költözni hamarosan, mert nem szereti az ember közelségét, így nem tud békében élni. Mondjuk elég fárasztó lenne, de ha kitartóan zaklatnád pár hétig, működne.
2011. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
50%
küldjél oda egy macskabaglyot, menekülni fog...
2011. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
94%

Bocsi egy kérdezőnek is válaszolok egyben:azért baj,mert mindent össze piszkít(sz..rik) és rettentő büdös tud lenni.

Meg ha vályog házról van szó,szereti befészkelni magát a padláson úgy,hogy a födémbe lyukakat fúr.nem kicsiket.Nekünk vegyes építésű a házunk,de a mennyezet pórfödém(belül szalmával van "kitömve" felül sárral befejezve)Amikor megvettük a házat,még ott lakott valószínű a jószág,mert pár helyen lyukas volt a födém(alul semmi nem látszik,csak a padláson lehet észre venni) miután beköltöztünk,elment :-)

Azóta már a tetőtér beépítése is folyamatban van,de ha több ideig lett volna fent,szerintem teljesen szét szedi a födémet.Szóval ezért rossz.

A kutya jó lehet,mi is hoztunk kutyát,aki megjárta a padlást :-) lehet ennek köszönhetjük,hogy elment.Egy próbát megér.

2011. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
100%
Na meg hangosan dübörög, eszi a baromfit...
2011. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 Isabella95 ***** válasza:
100%
Rakj föl a padlásra egy rádiót és szóljon folyamatosan, garantált, hogy pár napon belül el fog menni
2011. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
Vettem már méregdrága spray-t,tettem fel kutyaszőrt,semmit nem ért.Épp tegnap hajnalban ébredtem fel arra, hogy fenn rajcsúrozik a padláson.Ezt a rádiós megoldást most kipróbálom.Köszi a válaszokat, majd megírom melyikkel jártam sikerrel
2011. márc. 18. 15:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!