Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Miért félünk a pókoktól?

Miért félünk a pókoktól?

Figyelt kérdés
Az ősembernek például semmi oka sincs félni tőle. Nem jelent veszélyt, simán kinyírja. Mi miért félünk?
2011. jún. 11. 23:58
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Remélem értitek mit akartam kifejezni
2011. jún. 11. 23:59
 2/24 anonim ***** válasza:
én szeretem őket.
2011. jún. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
54%

Honnan tudod, h az ősember nem félt tőle? Mondta?:)

Amúgy meg most sem fél tőle mindenki, van aki háziállatnak tartja.

Én sem félek, csak irtózom tőle, mert megcsíphet meg szőrös, meg hülye kis lábai vannak amivel csikizi a kezem ha rámászik. :D

2011. jún. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Amióta Ált. iskolában a nyakamba tették. Azóta útálom mindet.
2011. jún. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
én nem félek tőle. Sőt a családomban sincs senki aki félne.
2011. jún. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

fóbia...

de nem nemindneki fél tőle változóez.

2011. jún. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

jó, de aki fél az miért fél?


A többi állat pedig többségében nem fél tőle. (a nagymamám pincsije még vadászik is rá) XD

2011. jún. 12. 00:17
 8/24 anonim ***** válasza:
Szia! Ezen én is gondolkoztam már, mert én is nagyon félek a pókoktól, ráadásul itt ahol lakom albiban tenyérnyi(nem hazudok!!) pókok mászkálnak. Én úgy hallottam, hogy ez pont hogy az ősemberhez vezet vissza, hiszen ők is ugyanúgy tartottak az apróbb rovaroktól, pókoktól hiszen némelyiküknek mérgező, illetve egy szimpla ártalmatlan pók is tud nagy kárt tenni, elég ha csak szereti a nyirkos, sötét helyeket (fül, száj stb...)
2011. jún. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
én bírom a pókokat, pedig lány vagyok , kiskoromban még "gyűjtöttem" is őket. barátnőim mikor nyavajognak, akkor én viszem ki a pókicát a szabadba, aztán én vagyok a hős:D amíg engem nem bántanak , addig én sem bántom őket :)
2011. jún. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Rettenetesen félek tőlük, de leginkább csak a keresztespókoktól meg aminek olyasmi a testfelépítése. Mert ugye ezekkel találkozom nap mint nap. Tegnap a boltban mászott egy a babakocsiban a kisfiam mellett én komolyan majdnem elájultam, de az apja kiszedte. Kiskorában bátyám sok pókot fogott és többször megcsípték engem folyton ijesztgetett velük. Rendszeresen van rémálmom a keresztesekkel.
2011. jún. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!