Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Olyan állatot láttam, ami...

Olyan állatot láttam, ami nincs is! Mi lehetett? Világos nappal a marcali szőlőhegyben egy parlagon, ahol 30-40cm gaz nő láttam egy barnás-fekete 10-15 kg nagyságú állatot!

Figyelt kérdés
amit kb.100 m-ről először süldő vaddisznónak gondoltam. Amikor felnézett, macskára emlékeztető, kis, kerek feje volt háromszög alakú, kis hegyes fülekkel.Tömzsi és elég nagy test. Aránytalanul kis fej! Amikor le akartam fényképezni, gyors, ruganyos, macskára emlékeztető ugrásokkal eltávozott!Addig viszont nem félt, nézett felém, amíg mozdulatlan voltam. Kb. 2-3 percig.
2011. szept. 6. 16:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
A nyestkutya délről vándorolt be, irtják. Nem tudom pontosan, mióta van jelen, de a számuk még nem olyan magad, úgy tudom, csak mivel meg tudott itt telepedni, félő, hogy kiszorítja az őshonos fajokat.
2011. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
60%
Okoska Caracalt???!?Caracal egyenlõ Sivatagi hiúz!!Azt te itt soha a büdös életbe nem látsz szabadon!!Még állatkertekbe is alig van!!nem hogy majd ott ugrál neked!!vágjál át mást azzal hogy caracalt látsz itt szabadon!!
2012. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
60%
Idiott gyerek caracal?eszed mint a záptojás
2012. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon nagyon nagyon hazugság szaga van,szerintem kamuzol ezerrel
2012. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
micsoda bunkók vagytok!! viselkedjetek már! egyébként, ha engem kérdeztek..te egy barna bundájú rókát láttál! :) ezek jó nagyra is megnőhetnek..de tényleg!
2013. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

Rozsomák:

[link]

Toportyán:

[link]

2018. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!