Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Horvátországnál vannak fehér...

Horvátországnál vannak fehér cápák?

Figyelt kérdés

Rab és Krk szigetnél érdekelne.


Nagyon félek a cápáktól, hogy rám támad, vagy ilyesmi. Úgy tudom, hogy a fehér cápa akár 8-10 vagy 12 méter nagyságra is megnő, és meg szokta támadni az embert.

Van az Adriai tengerbe fehér cápa?? Főleg a 2 sziget környékén érdekelne :S


És más veszélyes cápa arra??



(veszélyes medúzák vannak?)


2012. jún. 16. 17:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Szóval, nem veszélyesek, hanem veszélyes.


Korábbi válaszolóknak: Fehér barátunk is hajlamos néha egész közel merészkedni a parthoz.

2012. jún. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
6%

Szia!


Nem régen voltam KRK-szigetén és megtámadott egy bikacápa.


Vigyázz vele!

2012. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

A Földközi tengerben nem élnek bikacápák, de akkor higgyetek a wikinek, a kék mutatja, hogy merre él: [link]


Az egyetlen emberre is veszélyt jelentő cápa arrafelé csak a fehér lehet.

2012. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Eddig egy nagy fehér cápát fogtak ott ki a helyi halászok. Mellesleg a Charcharodon charcharias vagyis a nagy fehércápa nem nő meg 12 méteresre, nem tudom hol hallottál ilyet! :) A legnagyobb kifogott példányok is 5-6 méteresek voltak. Hidd el, az is elég nagy.. :)
2013. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

hogy őszinte legyek jó sok sületlenséget írtál mivel 1:adrián nagyon elenyésző a cápák száma támadás meg aztán végképp kevés

2:a cápa a legszélsőségesebb esetben is max 9m re nő meg

3:évente cápák kb 10 embert ölnek meg az emberek meg legalább 500.000cápát....

2018. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Kb. ezerszer nagyobb az esélye annak, hogy az adriára menet meghalsz az autópályán, mint annak, hogy cápatámadás áldozata leszel, úgyhogy nyugi..
2018. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Én voltam kétszer Rabszigeten de nagyon biztonságos és nem találkoztam semmilyen cápával/medúzával viszont tavaly valamilyen Marina nevű faluban voltam és 10 méterre volt a tengerpart a családommal fürödtem és a bátyám véletlen megfogott valami medúza szerű fehér lényt
2018. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!