Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Most akkor én nem vagyok...

Icecofee kérdése:

Most akkor én nem vagyok normális?

Figyelt kérdés
Nem értem miért szólnak le ha pl a jegesmedvék ellen kampányolok. Kedves neomarxista greenpeace védi a Sarkvidéket fő prezentációja egy szűk kis jégdarabon álló jegesmedve... És az emberek 85%-a azt írja hogy "jaj szegény teremtések" Pedig hol érdekel minket a jegesmedvék ? Magyarok vagyunk, és egyáltalán nem hungarikum, 6 évente esetleg látunk egyet állatkertben akörül is bő óvintézkedésekkel elzárva a nézőket a pelyhes kis "macikáktól" Jó tudom, a 20 éve létrejött neomarxista greenpeace csak védeni akarja a hazai MOL-t vetélytársai ellen, és nem is erre akarok kitérni, hanem arra a sok bamba buta emberre... És ha valaki azzal jön hogy nem lesz olyan gazdag földünk élővilága,... Az nézzen mélyen magába, ő is szívesebben utazna olcsóbban, és nem hinném hogy a jegesmedve behatárolja a mindennapi életétét, vagy azt hogy emiatt felborulna a teljes ökoszisztéma, és kihalnának azok az állatok melyek az ember haszonszámba tud venni.

2012. okt. 5. 00:57
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen egyetértek az előttem írokkal. Attól hogy nem él jegesmedve Magyarországon attól még nekünk is védeni kell. Mivel a mi dolgunk IS megvédeni a Földet és a természetet. Ha elolvadnak a jégmezők, akkor megnő a vízszint és többek között Hollandia víz alá kerül. Sajnos mostanában egyre több az olyan sötét senki, mint te így egyre nehezebb lesz...
2012. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
94%
Ez komoly?? Létezik ennyire degenerált ember?? Hová sűlyednek egyesek. Hány éves vagy kérdező, 15?
2012. okt. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Mert szerinted, legalább is úgy gondolod hogy aki 15 éves az nem-nem hülye, hogy keveset tud, simán degenerált Mellesleg "Sűlyed" azt rövid ű-betűvel és két elipszilonnal írják.


"Sajnos mostanában egyre több az olyan sötét senki, mint te így egyre nehezebb lesz..."

Hülyeség írás helyett tudhatnád hogy a Shell Holland... Istenem. még ekkora fajankót mint te... És te még a hollandokat félted hogy elöntheti a víz. Szerinted 2 hónap alatt fog a vízszint 80 métert emelkedni hogy megtörténhessen ez ?

2012. okt. 12. 17:09
 14/35 A kérdező kommentje:

"Az emberi faj olyan, mint egy pusztító vírus: mindent kiirt, ami az útjában áll. :/ "

Nyjaaaaj, cicám. Ugye ezt csak poénnak szántad. Lekaparom magam... Mi is a természet részei vagyunk. Nem a jegesmedve lesz az első faj ami kihal, (nem fog kihalni).

Mi a föld bolygón élünk. lehet nem tudtad, de így van. mi is a részei vagyunk. Nem fog perszonálni a műanyaggal vagy az üveggel. Ennyi erővel úgy hívhatnánk ezt a bolygót hogy "Föld és műanyag". mit szólsz hozzá ? Rossz érzése lesz ettől a bolygónak. És mi vírusok ráadásul még meg is szabadítjuk jó néhány fajtól. Komolyan, Mi tesszük tönkre ezt a bolygót. Pedig mágneses pólusváltások. Vulkán kitörések. Tektonikus kőzetmozgások kontinensek eltolódása, Nap kitörések, és meteorok veszélye. Ez mind enyhe átformálásokat okozna, szemben azzal ha az ember komplex társadalmi gazdasági fejlődését szeretné fenntartani a kőolajból. begyökösödött neomarxista fanatikus. Ahelyett hogy egy kész érvet felhoznál, csak a személyemet tudod támadni. Nem hoztok fel semmit hogy a ti eszméteket megvédjétek. Nem hinném hogy akkora karakter korlátozás lenne hogy egyetlen jó érvet ne tudnátok felhozni...

ÉS mondhatjátok. Mert egy ilyennek minek írjak ? Hát nyílván azért hogy meggyőzz engem. De az a legszomorúbb hogy ti nem tudtok semmit felhozni, csak támadni. Szégyen.

"Ha csak 10 percre legális lenne embert ölni, esküszöm, hogy te lennél az első, akit megkeresnék..."

2012. okt. 12. 17:11
 15/35 anonim ***** válasza:
74%
Úr isten, de sötét vagy...
2012. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Milyen kreatív ;) Nyugi, nem várok többet tőletek :D
2012. okt. 12. 17:19
 17/35 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, látom, a tudásod legjavát George Carlintól szerezted. Derék dolog. Igyekezz más forrásokból is tájékozódni azért, és ne feledd, hogy Carlin humorista volt.:)
2012. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
90%

"Most akkor én nem vagyok normális?"


Most akkor igen, te nem vagy normális. Milyen kreativitásról beszélsz? Az ember gyárakat épít, autót, motort, stb használ. Írtja az erdőket, rengeteg állatfaj a mi hibánkból pusztult ki. És akkor jössz azzal, hogy az emberiség is a föld része. Ez így van, de ez nem jelenti azt, hogy ki is kell irtanunk. Te olyan buta vagy, hogy szó nincs rá. Egy felnőtt ember nem lehet ennyire szemellenzős és ostoba, úgyhogy te valami taknyos kis tizenéves gyökér lehetsz. Ha meg nem, akkor ásd el magad, legalább egy emberrel kevesebb.

2012. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Elismerem a planétás dolog tőle származott George Carlintól. :) Végre valaki. De természetesen sok más forrást is igénybe veszek. Csak ez poén mélyen megérintett : D


18:07

"Az ember gyárakat épít, autót, motort, stb használ. Írtja az erdőket, rengeteg állatfaj a mi hibánkból pusztult ki."

- - -

Az ember tüzépet, óvodákat, gyógyszergyárakat épít. Mentőautókba motort, stb használ. az erdőket, rengeteg állatfaj a mi hibánkból pusztult ki."

Fogalmad sincs hogy mit írsz. Ne úgy fogalmazz nekem hogy rengetek állatfajt írt ki/írtott ki. Hanem hogy pl kiírtotta az XY állatot ami XY eszmei értékkel bírt. Talán kicsivel érvszerűbb lenne a mondani valód.

Kiváncsi vagyok milyen állatfajokat írtottunk ki eddig ami bizonyítékul szolgálna az álításodnak. Ha ennyire vérzik a szíved miattuk, kapásból tudsz mondani egy olyan műveletlen embernek mint én vagyok, aki nem tud egyet se. Írj bátran. De mivel hülye is vagy, ezért figyelmeztetlek arra, ne azokat az állatcsoportokat írd amik veszélyeztetve vannak. Ha ki lehetne termelni a sarkvidéki olajat. Akkor nem kellene kivágni a magyar erdőket biomasszaként... (EU-s pályázatra)

Ki írtja ki a természetet ?? Hallottál már Erdő gazdálkodásról ? Azzal hogy learatjuk a búzát kiírtottuk a természetet ? Ha ember nem telepítene erdőket kivágásra, pl: Anglia 1 szál fa nélkül maradna az évezredes város-falu-fűtés-hajó építkezése során.

2012. okt. 12. 18:38
 20/35 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag azt fogalmaztad meg, hogy a világ amiben most élünk, rossz. Tegyük jobbá ! Ne termeljük ki a kőolajat ! Ezáltal mindenki boldogabb, és a föld tisztább lesz. Elárulom, az emberek attól lennének boldogabbak ha kitermelnék a sarkvidéki olajat. Csak hát a médiának nem érdeke és nem haszna ezt sugározni.

Olyan vagy mint egy amerikai. A média azt sugározza hogy támadják meg irakot ! Nagy honfi amerikai azt se tudja hogy hol van, de nagy egyetértésben és beleélésben támogatja ezt. Te is ilyen vagy. Nem tudod miről beszélsz, nem gondolkozol tovább. Nem érted mire megy ki a játék. Ne a sarkvidéket védd az európai cégtől, Hanem foglalkozz az osztrák bőrgyár Rábába, pinkába engedett mocskától, a tiszában élő halakkal. Vagy a tiltott vadászattal, vagy növény szedéssel.

2012. okt. 12. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!