Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Most akkor én nem vagyok...

Icecofee kérdése:

Most akkor én nem vagyok normális?

Figyelt kérdés
Nem értem miért szólnak le ha pl a jegesmedvék ellen kampányolok. Kedves neomarxista greenpeace védi a Sarkvidéket fő prezentációja egy szűk kis jégdarabon álló jegesmedve... És az emberek 85%-a azt írja hogy "jaj szegény teremtések" Pedig hol érdekel minket a jegesmedvék ? Magyarok vagyunk, és egyáltalán nem hungarikum, 6 évente esetleg látunk egyet állatkertben akörül is bő óvintézkedésekkel elzárva a nézőket a pelyhes kis "macikáktól" Jó tudom, a 20 éve létrejött neomarxista greenpeace csak védeni akarja a hazai MOL-t vetélytársai ellen, és nem is erre akarok kitérni, hanem arra a sok bamba buta emberre... És ha valaki azzal jön hogy nem lesz olyan gazdag földünk élővilága,... Az nézzen mélyen magába, ő is szívesebben utazna olcsóbban, és nem hinném hogy a jegesmedve behatárolja a mindennapi életétét, vagy azt hogy emiatt felborulna a teljes ökoszisztéma, és kihalnának azok az állatok melyek az ember haszonszámba tud venni.

2012. okt. 5. 00:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem vársz többet tőlünk, akkor minek írtad ki a kérdést?! 10 ember írt ide neked kritikát, vagy talán több is, és nem akarod elhinni hogy NEKÜNK van igazunk.


És itt van az emberek által ki írtott állatfajok listája:


[link]


Látod, ezek szerint te vagy a hülye és nem mi!

2012. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
87%
Főleg a madarak és az emlősök részét nézzed meg;))))
2012. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen.... Nem tagadhatod, hogy az ember semmi gondot nem okoz a környezetnek. Az emberi tevékenység immáron az emberiséget is a vég felé sodorja NEM CSAK AZ ÁLLAT,-NÖVÉNY VILÁGOT, HANEM AZ EMBERISÉGET IS. Pl.: az ózonpajzs vékonyodása, vagy a szén-dioxid növekedése.
2012. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Bár én is szívesen lennék greenpeacés hogy terepjárókkal furikázhassak, és hogy a jó fizetésemért hisztérikusan reagáljak a földet érő emberi tevékenységekre.
2012. okt. 12. 23:29
 25/35 anonim válasza:
64%

Mindenki tudja, hogy a Föld elnevezésű bolygó legnagyobb ellensége a természetvédő.


Miért?


Mert fogalma sincs, hogy hogyan épül fel a teljes rendszer, hiányoznak azok az ismeretei, ami a magasabb rendű összefüggések felfedezését elérhetővé tenné számára.


A Greenpeace és a többi zöld "mozgalom" tevékenysége is teljesen természetellenesnek mondható.

Csak van az a sok birka ember, akik nem elég, hogy milyen hülyék, de még pénzelik is a hülyéket, akik akarva akaratlanul a diverzitás ellen dolgoznak.


Kiragadnak egyetlen egy fajt, dolgot, egyetlen egy tényezőt a sok közül, és azt foggal körömmel védik, szinte már károsan. A jegesmedvék, és az atomerőművek is ilyenek.


Lassan azt lehet észrevenni, hogy üzletfelek bábjaivá válnak ezek a civil mozgalmak, és amolyan zavaró tényezőként vetik be a másik cég gyengítése érdekében, akárcsak a médiát.


Na mindegy, ennek a szájtépésnek sem volt túl sok értelme. Aki hülye, az meghal hülyén. És eközben önkényesen pusztítja saját környezetét, hogy az utódainak minél rosszabb legyen.

2012. okt. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
82%
Figyelj, te bolond vagy! Ott vannak az állatfajok amiket kiírtott az ember. Most meg azzal jösz hogy milyen wikipédiás lóf*aszt küldött oda neked, nem az ember által kiírott állatfajokat kérdezted? EZEN A VÉLEMÉNYEN EGYEDÜL VAGY! VEDD MÁR ÉSZRE MAGAD, NEM LÁTOD HOGY ITT MINDENKI HÜLYÉNEK TART? Rombold le az egész világot, és akkor nem lesz hol lakni.
2012. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
100%

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar.


Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.

2012. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
88%
Azta kedves kérdezõ..nem tudod elviselni az igazságot,ezért törölteted a válaszomat??Hát akkor leírom újra:igen,te egy hatalmas nagy bunkó p.araszt vagy,és én inkább a jegesmedvék meg egyéb ilyen állatok helyett téged ölnélek meg.
2012. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, te nem vagy normális.
2012. okt. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
100%
Szerintem a poén az, hogy az emberiség azt hiszi, hogy a természet nekünk él, holott mi csak a részei vagyunk
2012. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!