Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Most akkor én nem vagyok...

Icecofee kérdése:

Most akkor én nem vagyok normális?

Figyelt kérdés
Nem értem miért szólnak le ha pl a jegesmedvék ellen kampányolok. Kedves neomarxista greenpeace védi a Sarkvidéket fő prezentációja egy szűk kis jégdarabon álló jegesmedve... És az emberek 85%-a azt írja hogy "jaj szegény teremtések" Pedig hol érdekel minket a jegesmedvék ? Magyarok vagyunk, és egyáltalán nem hungarikum, 6 évente esetleg látunk egyet állatkertben akörül is bő óvintézkedésekkel elzárva a nézőket a pelyhes kis "macikáktól" Jó tudom, a 20 éve létrejött neomarxista greenpeace csak védeni akarja a hazai MOL-t vetélytársai ellen, és nem is erre akarok kitérni, hanem arra a sok bamba buta emberre... És ha valaki azzal jön hogy nem lesz olyan gazdag földünk élővilága,... Az nézzen mélyen magába, ő is szívesebben utazna olcsóbban, és nem hinném hogy a jegesmedve behatárolja a mindennapi életétét, vagy azt hogy emiatt felborulna a teljes ökoszisztéma, és kihalnának azok az állatok melyek az ember haszonszámba tud venni.

2012. okt. 5. 00:57
1 2 3 4
 31/35 Expi válasza:
100%

A termeszetet nem rombolhatjuk buntetlenul! Nem ragadhatsz ki egy fajt az okoszisztemabol,mert a fajok szorossan fuggenek egymastol! Ha a piramisok alapkoveit kiszednenk(mert nem magyar unikum:)!)vagy meggyengitenenk,akkor mar csak ido kerdese lenne,hogy mikor dol ossze!

Aki besz@r a sajat hazaba az meg is erdemli,hogy belefulladjon a sajat mocskaba!!!!

2012. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
83%
Figyu... Ha már 30-an írják, hogy nem vagy komplett, akkor annak lehet valóságalapja, nemde?
2012. okt. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Ja, az a valóság alapja hogy állatok cimszóhoz írtam ide, nem például politika, tudomány, vagy egyéb, ahol nem kapcsolat orientált fanatikusok írnak.
2012. okt. 22. 05:20
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor írjad ki máshova a kérdést, Pl a politikához! Kiváncsi vagyok mennyien állnának melletted!!
2012. okt. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
0%

Ezek csak emberi szemmel tűnnek szörnyűnek.

A föld rég kiheveri azt a kárt amit az ember okozott neki

mire mi már rég a föld alatt fosszilizálódunk...

PL: 240 millió éve a perm végén a fajok 70%-a kihalt és szerintem JÓ HOGY VOLT KIHALÁS mert a természet "tanult" kárából és olyan állatok alakultak ki melyek sokkal ellenállóbak voltak. Az emlősöknél kialakult a rekeszizom amely a légzést segítette. Ha ez nem lett volna még mindig rágcsálóként kóborolnánk a föld alatti zugokban.

A perm végén a Triász korban megjelentek a dinoszauruszok melyek 160 millió éven át uralkodtak bolygónkon. Ez a kihalás nyitott teret eme SIKERES élőlényeknek...

2012. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!