Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Suerintetek 1 pitbullnak...

Suerintetek 1 pitbullnak mennyi az esélye 1 szürke farkas ellen? Szerintem 0%.

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 14:17
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Síkhülyék...azt kérdeztem mennyi esélye lenne nempedig azt hogy azt akarom hogy megtépjék a pitbullt.Tanuljatok egy kis szövegértést.
2013. jan. 20. 13:16
 12/44 Atika04 válasza:

nem feltétlenül lenne 0 az esélye

attól függ hogy ki lett-e képezve, valamint hogy mennyire tudja kordában tartani az ösztöneit.. pont azért mert a farkas ösztönből vadászik és támad. ha a kutya is igy tenne nem lenne sok esélye, de ha tudja türtőztetni magát és egy adott időben támad akkor simán van esélye, mivel a pitull egy rövid kutya és a nyak és a fej izmai dominálnak tud úgy harapni hogy a farkas nem tud rajta fogást találni, és ha egyszer elkapta pl. a nyakát vagy a hátán egy olyan részt ahonnan a farkas nem tud ráfordulni hogy megharapja a kutyát akkor csak idő kérédse és a kutya nyer...

2013. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 Atika04 válasza:

amugymeg ha már másokat lehülyézel akkor azért te is utánnanézhettél volna a dolognak.

egy ilyen kérdést nem lehet százalékos arányban megválaszolni, mivel nincs megszabva helyszín, vagy hogy a farkas mennyire táplált, stb. (köztudott hogy a farkasok kb. hetente egyszer táplálkoznak de akkor totál telezabálják magukat, olyankor sokkal lomhábbak)

valamint ha egy városi környezetben kerülne sor egy összecsapásra akkor is a kutyának kedvez mert az abban él, viszont a farkas összezavarodna az olyan dolgokból ami az ő komfortzónáján kívül esik, pl. emberek, járművek, aszfalt, stb..

2013. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
akkor arra mondjatok valamit h. a NGW-on pl. azt hallottam hogy ha egy bármiaen de tényleg BÁRMIEN kutya összekapna a farkassal,akkor az 1perc alatt kimúlna
2013. jan. 25. 16:58
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem te nagyon örülnél egy pitnek csak nem lehet neked, ezért teszel fel ilyen kérdéseket, hogy magadnak beetesd hogy nem is jó kutya, nem erős,nemmenő stb... biztos marha menőnek hinnéd magad egy ilyen kutya mellett de nem lehet...Jó kutya nagy fájdalom küszöbbel attól függetlenül hogy a farkas legyőzné.
2013. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
lehetett volna pitbullom de inkább egy karréliai medvekutyát vettünk.
2013. jan. 26. 18:35
 17/44 anonim ***** válasza:

Elnézéseket kérem, hogy "beszólok"!

Nem értem mire jó ez az 1000 pitbull vs. "valami" kérdés!? Miért?

Van aki elítéli ezt a fajtát.. nem értek vele egyet, de ez az ő dolga. Én pl csak ezt a fajtát kedvelem, de a többire mégsem mondom, hogy sz@r..

Biztos, hogy nem a Pit- a legerősebb állat és aki igazán kedveli/tiszteli ezeket a kutyákat nem áll neki hencegni, "menőzi" és megfélemlíteni vele.


Üdv, egy Pit gazdája!

2013. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
A kérdés azvolt hogy a farkas ellen.Akkor ne hebegjel nekem ilyen hülyeségeket.
2013. jan. 27. 14:16
 19/44 anonim ***** válasza:
Kérdező, vhogy te mindíg be akarod bizonyítani h a pit egy nagy sz.r pedig nem! igaz hogy a farkas erősebb. Külömben ilyen kérdést csak egy kötözködő kiskamasz srác tesz fel.
2013. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 Kinucc válasza:
......Ilyen értelmes kérdést!MÉG SZÉP, HOGY SEMMI!!!!
2013. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!