Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Támadnak? Mit lehet tenni?...

Támadnak? Mit lehet tenni? Hogy kerüljem el a támadást?

Figyelt kérdés
Kutyámmal szoktam járni erdős helyeken, réten, ilyen helyeken és arra lennék kíváncsi, hogy mi a teendő ha pl. vaddisznóval, őzzel, rókával találkozunk! Úgy tudom, hogy alap esetben elkerülik az embert, de őzzel már többször találkoztunk... Illetve az egyik helyen szürke marhákat szoktak legeltetni. Ők bántanak? Lehet hülyeség, de én tartok tőlük.
2013. febr. 28. 18:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ne menj az erdőbe kutyával!
2013. márc. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
27%

"Az enyém egy vadászkutya ésha véletlenül meghallom hogy üldöz valamit akkor magas hangon elkezd ugatni.De ráse figyelek megyek tovább."

Szerinted ez így rendben van? Az erdőben sétáltatod a kutyádat, és hagyod, hogy az állatokat abajgassa? Mondd, melyik erdő az? Majd én is arrafelé sétálok az egyik sörétessel.

2013. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!