Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet elkergetni a kóbor...

Hogy lehet elkergetni a kóbor kutyákat a kocsimtól miközben én mennék, de támadnák a kocsit?

Figyelt kérdés

Ki akarja harapni a kereket. És ráadásul az elsőt, és nem merek gyorsan lelépni onnan, mert elütni nem akarom, se nem rámenni a lábára.

Az esélytelen, hogy végig repesztek az utcán, és nem tudnak a közelembe jönni.

Földút tele kátyúval, és az egyik háztól néha kiengedik a láncról a kutyákat, és 1m magas a kerítés, az semmi 2 németjuhásznak...

Másfele meg nem tudok menni, mert azon a részen az utcámban nincs elágazás sehol, muszáj végig menni hosszan, és a kutyák meg gondolnak egyet, és kijönnek, és támadnák a kocsi kerekét...



2013. febr. 11. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
mész simán nem kell velük foglalkozni a kereket nem fogja kiharapni és elüttetni sem fogja magát a kutya
2013. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát gratula a kutyák gazdijának a neveletlen kutyáihoz. az ért az milyen gáz már hogy a kérdezőnek kell vigyáznia nehogy baja essék a kutyáknak, lehet egyszer más nem fog vigyázni... no de félre ezekkel. végy kutyariasztót és amikor betmadják a kocsit akkor te működésbe lépteted az eszközt.


[link]

2013. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kutya nem teljesen hülye: látja, ha jön az autó, nem esik alá. A kerekeket meg nehezen tudja kiharapni, erős a gumi. Egyébként ez nem is célja: a kutya általában nem akarja támadni a kereket, csak jól megugatja az autót, mert betolakodó. Egyszerűen csak haladni kell, ahogy tudsz, majd félreugrik vagy megunja a rohanást.
2013. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, hogy nem fogja tudni kiharapni... :D nem is a gumit féltem!


De múltkor berohant a kocsi elé, úgy, hogy nem is láttam és egyszer csak a fejét láttam meg a kocsi szélénél a kutya teste meg a kocsi előtt, miközben mentem...

Akkor biztos nem, ütteti el magát? :D

2013. febr. 11. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Amelyik kutya az autókat üldözi (de nem azért mert ki akarja harapni a kerekét) az simán bekerülhet alá. Nemrég láttam egyet, bár az nem üldözte a kocsikat, de egy idióta éppen hogy nem ütötte el és egy kamion alatt is sikerült átfutnia.

Ha nem akarsz több ezret riasztóra költeni, lassíts le, dudálj rá. Nem fogják abbahagyni, de legalább kisebb az esélye annak, hogy elüsd őket.

2013. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!