Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogyan tarthatnék majmot?

Hogyan tarthatnék majmot?

Figyelt kérdés
De olyan normálisat, mint volt abban a sorozatban. Valami majom a családban volt a címe. Úgy értem hol lehet ilyet szerezni és kell hozzá valami engedély?

2013. aug. 15. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Charlie,majom a családban. Szerintem csak az állatkertben fogadd "örökbe". :) Csimpánz. :)
2013. aug. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Házasodj meg :)

"Normális" majom nincs, és sajnos igen veszélyesek tudnak lenni

2013. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vállalj gyereket.
2013. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De nekem olyan kell, ami a saját lakásomban van. Ott nevelgetem, gondoskodom róla.

Vagy ha örökbe fogadok egyet az állatkertbe, akkor haza is hozhatom, mert már az enyém, nem?

2013. aug. 15. 15:41
 5/13 Salx Narval ***** válasza:
100%
Olvasd el az állatkerti állatok tartásáról szóló törvényt, annak kell megfelelni a háznál tartani kívánt állatok esetében is. Valamint kel még a helyi önkormányzat engedélye. Emberszabású majom nem tartható, ezt tiltja a törvény. Nem egyszerű menet és nem is olcsó szórakozás. Ha beírod a keresőbe a majom a családban címet, elolvashatod az ő történetüket.
2013. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
legálisan sehogy, illegálisn sem ajánlom, egy csimpánz simán kitépi egy ember karját ha felbosszantja és nem a nyugalmáról híres. A filmbéli csimpánz nagyon kölyök volt még.
2013. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A csimpánzok nem háziállatnak valók. Te nem hallottál pár éve arról az esetről, amikor egy nőnek a felismerhetetlenségig marcangolta szét az arcát egy csimpánz? Pedig emberek nevelték fel kiskorától kezdve.
2013. aug. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jaj de kár, pedig annyira szerettem volna egyet.... De akkor inkább lesz egy pitonom. Illetve kettő, és akkor lesznek kis pitonok :)

köszi mindenkinek :)

2013. aug. 16. 02:36
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Végre egy értelmes ember a sok marha között, aki belátja, hogy nem tarthat otthon veszélyes vadállatokat :D
2013. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze a piton nem az :)

Egyébként tényleg igaz,hogy a majmok sokkal erősebbek az embernél,teljesen megbízhatatlanok,életveszélyesek.

2013. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!