Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Tarthatok-e oroszlánt?

Tarthatok-e oroszlánt?

Figyelt kérdés
Ugy értem, hogy tarthatok-e itthon oroszlánt mint mondjuk egy kutyát, vagy kell hozzá valamiféle engedély is?
2014. szept. 19. 23:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ki beszel itt 4 falrol? Az itthon jelenthet egy kuriat is ahol nincsennek szomszedok es eleg nagy terulet :) egyebkent hol latjatok leirva, hogy venni fogok?:D mivan ha csak kivancsisagbol kerdeztem? Aki a kerdesre adott valaszt koszonom. Viktor nevu baratom van de sajnos vagy lehet nem sajnos Orban vezeteknevu nincs :D
2014. szept. 20. 10:11
 12/16 A kérdező kommentje:
Azt, hogy mint egy kutyat meg ugy ertettem, hogy megveszem es van nem kell semmifele engedely nem pedig ugy, hogy elvarom, hogy kussba legyen a hazba aztan neha leviszem setalni :)
2014. szept. 20. 10:13
 13/16 anonim válasza:
21%
Szia! Ne hallgass a sok idióta baromra. Én is tartok oroszlánt, egy 15 hektáros területen. Teljesen szabadon tartom és amit a többiek írtak, hogy veszélyes-e, a válaszom az, hogy nem. Az egész csak nevelés kérdése. Az etetésről annyit, hogy napi szinten elengedek neki 3 disznót és azt megeszi. Egyébként van az a mondás, hogy " A kutya az ember legjobb barátja!". Ezt viszont cáfolni lehet az oroszlánommal. Ennél szelídebb jószágot még nem láttam és ezt halálosan komolyan mondom. Tartása engedélyköteles. Nem mondok árat, de azt elárulom, hogy az engedély kiváltása több 10 millió forintos tétel, úgyhogy nem annyira drága. A gondozásáról még annyit, hogy én felfogadtam gondozókat, szóval nem kell velük annyira foglalkozni, így a munkára is van idő. Egyébként most akarok venni hozzá egy társat is, szóval éveken belül lesznek kicsik, akiket ha gondolod megvehetsz :).Sok sikert hozzá!
2014. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Na ezt igazan jo hallani mondjuk a 10misi nekem huzos lenne, ha nincs benne a jószág, de irok privit megbeszéljük :)
2014. szept. 20. 10:49
 15/16 anonim válasza:
100%
És még el is hiszi....falnak megyek XD
2014. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem a nyáron fialt le az egyik.

Van egy pár eladó kölyök, ha megvannak a feltételeid.

2014. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!