Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogyan kell hatékonyan "hatást...

Hogyan kell hatékonyan "hatástalanitani" egy staffordshire terriert ala pittbult támadás esetén?

Figyelt kérdés
A környéken egy szellemileg nagyon elmaradott gazda szabadon engedi az agressziv pitbullját szájkosár nélkül, az embereket a forgalmas útra kergeti a külvárosi bicikli úton az embereknek visszakell fordulni stb.,na de a kérdés az támadás esetén ha engem vagy a kutyámat megtámadná egy ilyen fékezhetetlen félelmet fájdalmat nemismerő kutya akkor hogyan tudom gyorsan leszerelni esetleg ha muszáj akkor megölni akár puszta kézzel vagy amit a helyzet megenged egy kemény faággal leszúrni mert ugye a gazda lehet épp nemfigyel vagy épp nincs olyan közelségben sőt ha esetleg a támadás nem is érdekli. Hova kell szúrni , ütni , esetleg pórázzal fojtani hogy visszavonuljon esetleg elfusson? lehetséges egyátalán vagy csak jobban felbőszül ha pl kiszurom/kinyomom a szemét vagy hasbaszúrom? nemérdekelnek a túlbuzgó állatvédő idétlen véleményei hogy nem a kutyát kell megölni nem az a hibás stb.

2016. okt. 22. 17:55
1 2 3
 21/23 Szeky68 válasza:
Szia! Először is, ha egy pitbull komolyan megtámad, esélyed sincs, hacsak nem 2 kezes fejszével vagy vadkan lándzsával, esetleg lőfegyverrel vagy. Legjobb módszer a leszarni viselkedés, akkor a kutya akár magától is tanácstalanul elsétál melletted. Ha jól érzed magad, akkor álmodj róla, hogy leszúrod, de attól eleinte csak még dühösebb lesz. Én egyszer rendszeresen jártam hajléktalanok erdei telepe mellett, ott 4-6 fős kutya falka rohangászott. Ha tudtam, hogy arra megyek, betettem a táskába egy coax kábelt. (vékony, műanyag bevonatú kábel, de réz hálóval van árnyékolva) Annak nagy a súlya és rugalmas. csípőset üt, de talán annál is jobb a hangja. Ha gyorsan pörgeted (mint egy parittyát), éles, erős, fütyülő, süvöltő hangot ad ki, hasonló a viharos szélben álló vékony oszlop hangjához. Attól még minden kutya megijedt eddig a kóborok közül és elfutott, az ő fülük sokkal érzékenyebb mint az embereké. Más erős és nehéz kábel is használható lehet, teszteld egy kevésbé erős kóbor kutyán.
2018. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ha az akutya olne embereket,mar megolt volna. Jatekbol futkarozik: ugyanis minden kutya elkezd szaladni egy mozgo targy utan jatekbol.


Ahova jarok parkba,sok staffit hoznak poraz nelkul. Szepen elszaladgalnak. Senkit se bantanak.


Kerdezo,te egy beteg ember vagy a kepzelodeseiddel es uldozesi maniaddal. Kezeltesd magad.


Valszeg az egy kolyokkutya,es az jatekos es futkarozik . Decte ez is keptelen vagy eszrevenni.


Jobb,ha nem mesz ki az utcara,mert butasagokat feltetelezel masokrol es bajt okozol.

2019. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kutyatamadasnal a kutya lassan megy feled. Harapas elott vicsorit majd szethuzza a szajat. A farkaval vizszintesen lassan mozog.


sOHA NEM FUT EGY KUTYA HARAPAS ELOTT.


A hozzanemertesed miatt ne bants artatlan gondtalanul futkarozo kutyakat. Nyilvan nem engedi el atulaj,ha az embereket ol. Csak parancsra ol embert egy kutya vagy akkor,ha megtamadod a gazdajat.


Budapesten a legkedveltebb kutya stafford. A legtobben siman elengedik parkokban . Kerdezo noljel fel.

2019. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!