Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Miért raknak ki az emberek...

Miért raknak ki az emberek hurokcsapdákat?

Figyelt kérdés

Sétáltattam a kutyusom az erdőben amikor felborított és elkezdett rohanni utánamentem és ahol megállt ott volt egy szegény róka a hurokban(nem halott a lába volt beleakadva)megfogtam a kutyám

hívtam az állatorvost és az erdészt ők elvitték



2016. dec. 19. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem rókára mennek elsősorban (bár télen a bundája miatt az is jó), hanem nyúlra, őzre, fácánra. És megenni ugye.
2016. dec. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt megértem de nem lenne kíméletesebb lelőni mint hogy ott szenvedjen.
2016. dec. 19. 15:20
 3/5 anonim válasza:
100%
Ha valamit az ember meg akar enni,arra vadásszon jogosan tartott ès használt lőfegyverrel ès ha az első lövès nem vègzett a vaddal vagy madárral,a leggyorsabban vègeznie kell vele a vadásznak.A hurokcsapda állatkìnzás ès a törvèny is bűnteti.Annak az embernek aki ilyet kitesz bárhova, kìnhalált okozva egy èlőlènynek,annak fájdalmas ès nagyon lassù halált kìvánok.Aki -mint Te is Kèrdező - segìteni tud egy bajbajutott állaton,segìtsen mert sajnos rengeteg beteglelkű èl a világon!
2016. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2016. dec. 19. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Sokan éhesek és enni akarnak,vagy pénzt akarnak keresni,az erdőben meg durrogással csak magukra vonnák a figyelmet,a hurok az csendes. Mindig is voltak és lesznek is ilyen orvvadászok.
2016. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!