Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A nyest elűzéséhez, ha bekapcs...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

A nyest elűzéséhez, ha bekapcsolom a rádiót abban a helyiségben, aminek a padlásán előszeretettel tartózkodik, nem veszélyes a rádiót úgymond "magára" hagyni áram alatt akár egész éjszakámra?

Figyelt kérdés
Köszi a választ!

#áram #nyest #egész #elűzéséhez #rádiót #éjszakámra
2017. szept. 16. 19:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem odaírni, hogy nagyot dobbant amikor beugrik és amikor kiugrik, csak azt nem látom hogy hol van a járata. Azt írják, hogy 5 cm-s résen is át tudja magát préselni, hát a cserepek alatt be is fér, sajnos.
2017. szept. 17. 18:02
 12/17 anonim ***** válasza:

Elmondom mivel próbálkoztam. Rugós tálcás patkányfogó...kijátszotta és megmutatta hogy működik. Mind a négyet felpöckölte hogy lássam hogy ő nem hülye (hanem én) . :-)

Drótos csőcsapda (bemászik és a gitárhúr levágja a buksiját)... rá se néz pedig finom tápot kotyvasztottam bele.

Rádió, one eurós személyriasztó, takarmányostól kölcsönkért UH riasztó... első napokban nem jött de utána már ürüléket is láttam mellette.

Mérlegcsapda... beleesett a hordóba jóllakott és kiugrott. Az élvefogót szétrágta, a fémet is de nem ott jött ki! Szóval most már ott tartok hogy a wiki-n nézem hogy meddig él egy ilyen szemét jószág és a hobbielektronikán hogy csináljak egy mozgásérzékelős feltranszformált villanyosszéket neki.

2017. szept. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg talán a linkelt nyesthangot véletlenszerű időközönként bejátszani. Az elég nagy stressz neki, ha folyton a vészriasztást hallja.
2017. szept. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha béna élvefogóval csináljátok nem is fog sikerülni.
2017. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Felelőtlen válaszadók jelentkeztek itt.

Alapszabály: villamos berendezést még feszültség alatt se tarts, ha nincs rá szükség. Másik alapszabály: működtetni csak felügyelet alatt.

Pont a napokban kérdezte meg másvalaki, hogy hogyan lehet, hogy a polcon heverő hajszárító kigyullad...

A minimum az lenne, hogy az ilyent külön védi az ember. Ezt azonban csak szakember csinálná meg biztonságosabbra, mint a semmi. Ennek hiányában az ember a saját vagyonának védelmében az ilyent úgy helyezi el, hogy ha kigyulladna, kisebb eséllyel gyújtsa fel a házat. A vezetéket nem terheli semmi, a rádió nincs körbebástyázva csontszáraz papírral, stb. Csak azt ne mondjuk, hogy á, semmi gond.

2017. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

03:49-s Válaszoló!


Olvastam róla, hogy piszokul okos állat. A patkány is nagyon okos, de ez a kis ragadozó még ezt is túlszárnyalja!

Egyszerűen nem lehet túljárni az eszén, csak a kutya tudja távol tartani a háztól, a szagával és az állandó csaholásával, ha megérzi a közeledtét.


Miguel!


Az biztos, hogyha egy másik nyest hangját hallja, az idegesítő lehet a számára. Megpróbálhatom, nem is rossz ötlet!


12:57-s válaszoló!


Nem véletlen, hogy a Szupercella nevű élve fogót ajánlják, csak épp az ára ami húzós. 20-25 ezer forint.



Sztrogoff!


Bizony ezt tanultuk a suliban valamikor. Köszönöm! Ki is húzom a hajszárítót. Nálam is csak a fagyasztók működnek a többi mindig ki van húzva. (Kivéve a hajszárító).

Még a villanykapcsolót sem szabad felkapcsolva hagyni, ha épp nem világít az izzó.

2017. szept. 18. 20:21
 17/17 A kérdező kommentje:

Kedves Sztogoff!


Még azt elfelejtettem írni, hogy valamikor a nyár elején, volt egy üzemzavar az áramszolgáltató erőműnél, épp a hajamat szerettem volna megszárítani épp abban az időben, amikor ez az üzemzavar történt, és a kezemben égett le a hajszárító.

A frászt hozták rám!

2017. szept. 18. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!