Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A vadászok nem sajnálják az...

A vadászok nem sajnálják az elejtett vadat?

Figyelt kérdés

Persze költői a kérdés. Tudom, hogy ők nem annyira, maximum csak úgy fogják fel, hogy ez a szükséges rossz.


Érdekelnek a fegyverek, de nem kifejezetten szeretnék állatokat ölni. Bár már egyre inkább nem sajnálom őket, mint még az elején.


Hogy lehet ezt leküzdeni? Amikor valaki elkezdi a vadászást, mindenkiben benne van ez, hogy sajnálja megölni az állatokat?


2018. márc. 10. 23:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem nekem kellene bemutatnom ezt hanem az összes embernek.
2018. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
Mutass példát, de előtte menj vissza az iskolába és tanulj.
2018. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, harmincnégy százalékos. Az a baj az ész nélküli "környezetvédelemmel" Hogy sosem gondoltok végig semmit. Tudod mekkora terület kell EGY ragadozónak? Elköltöznél az otthonodból hogy neki jó legyen? Nem hiszem... Az a gond a fotel-környezetvédőkkel, hogy igazából SEMMIT sem tudnak az állatokról, a viselkedésükről, a szükségleteikről, és elvakultságukban többet ártanak mint használnak. Csak hogy tudd: NEM a vadászok miatt borult fel a természet egyensúlya, hanem az olyan emberek miatt mint te vagy én. Mert ész nélkül terjeszkedünk, fogyasztunk, szemetelünk, energiát pazarlunk és szennyezünk mindet puszta kényelemből. Utána meg megy az okoskodás, hogy jaj a vadászok.. Ők legalább ismerik azt amit te csak TV-ben láttál.
2018. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg tőled borult fel én a természettel együttélés híve vagyok.Tanyán élünk és nem a fotelből beszélek.Tudom hogy nem a vadászoktól borult fel az egész.
2018. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
34%-os most teljesen magad ellen beszélsz. Megártott a tudatlanság.
2018. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%

34%-os a tanyán élsz meg szimbiózisban a természettel, aha...de gyakorin írogatsz tehát van áram, kábeltévé, számítógép, internet, okostelefon...:D Ezek előállítása mind ugyanúgy a kényelmedet szolgálják és részét képzik az ember terjeszkedésének a természet felett.

A helyedben inkább többet nem írnék mert minden egyes megnyilvánulásoddal csak nagyobb hülyét csinálsz magadból.

2018. márc. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Ti csak keresitek a hibát az emberben,közben ti ennyit se tudtok.
2018. márc. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Méltóságról beszélnek, miközben magas lesről a hátuk mögül lövik ki őket... Mégis hol van itt a méltóság? Menjen oda, álljon az állat elé szemtől szembe és úgy lője agyon, akkor talán még védekezni is lesz esélye szegénynek. 20x-os távcsöves puskával könnyű helyzetben van a vadász.
2018. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsó inkább te se szólaltál volna meg bölcsebb lettél volna.
2018. márc. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!