Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Miért utálják ennyien a...

Miért utálják ennyien a vadászatot/vadászokat?

Figyelt kérdés

Most néztem a neten, ilyen vadászatos dokumentumfilmet és

le vagyok döbbenve, hogy ennyien gyűlölik ezt a tevékenység. Pedig szerintem gyönyörű. Csak olyanokat olvasok hogy: Köcsög vadászok. Miért kell állatokat ölni. stb stb. Ez ilyen libsig dolog, vagy az embereknek ennyi szabadidejük van. Szerintem fontos szerepet töltenek be a vadászok. (SZERINTEM)



#vadászat #állatvédelem #sok gyökér libsi
2016. máj. 16. 18:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Mert sok a kényes p#csa
2016. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

Mert szegény Bambi anyukáját lelövik :'(


Mondják, aztán beleharapnak a rántott húsba.

2016. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk azt én sem értem, mi gyönyörű van abban, hogy megölnek egy állatot.

De azért nem köcsögözök le egy vadászt.

2016. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
A vadászat nem abból áll, hogy kimennek és megölik az összes állatot amit látnak...vadgazdálkodásról hallottál már utolsó? Vagy hogy mennyi kárt okoznak az elszaporodott vadállatok a földeken vagy éppen az autódon ha rádugrik...Mivel nincs természetes ellenségük nálunk, az ember feladata, hogy gyérítse őket, persze a "hibás" egyedeket.
2016. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Igen, hallottam természetesen vadgazdálkodásról, nem vagyok gyöphülye. :) Van vadász ismerősöm. Tudom, hogy szükség van bizonyos egyedek kilövésére stb.

De én nem tudnám megtenni, azt meg végképp nem értem, hogy ebben mi a gyönyörű? Inkább egy szükséges rossz.

2016. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a vadászatot ítélem el, ha valaki kedvtelésből öli meg az állatokat. Mint régen, szórakozásból vadászgattak az urak medvére, farkasra, mígnem hoppá - Magyarországról eltűntek ezek a fajok. Szerencsére már szigorú szabályok vannak. Az erdőt, mezőt járni, és az állatokat megfigyelni szép. De... miből áll pontosan vadászat, ami szerinted gyönyörű? Ezt nem igazán értem.
2016. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ezt a kérdést ennyiszer feltenni? Csak a mostani oldalon, ha legörgetsz kérdező, találhattál volna egy ugyanilyen kérdést. A második oldalon szintén... Ezerszer fel lett már dobva ez a téma, ezerszer egymásnak feszült már alatta a két oldal, és ezeregyedszerre sem lesz benne egyetértés vagy megvilágosodás.
2016. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Gyönyörűnek mondani szerintem erős túlzás akkor is, ha hivatásos vadász, és az állományt szabályozza, a sportvadászok meg undorítóak.
2016. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%

A kerdesed alapjan te is egy kotsog vadasz vagy :))

Fontos szerep? Ugyan miben? A termeszet elvegzi a dolgat vadaszok nelkul is! Vadgazdalkodas? Az akkor mukodott korektul talan mikor meg az ember azert vadaszott,hogy ne haljon etlen.Szep kis hazugsag de tudjuk,hogy nem ugy mukodik ahogy eloadjatok!

Ugyan mar,milyen ember aki tobb szaz eurot ad azert,hogy engedelyt kapjon kilone egy artatlan allatot?! Sportszeru akkor lenne ha egy dardaval alnal a medve ele mint az oseid.

2016. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó. Fuhhh barátom te mekkora egy péló vagy! :DD Mellesleg maximum anyukád a kötsög! :DD
2016. jún. 10. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!