Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hol engedjünk el egy sünt?

Hol engedjünk el egy sünt?

Figyelt kérdés

Ma éjszaka a főutcán kóborolt.Nagyon megsajnáltuk, ezért hazavittük. Hol engedhetnénk el, mert nincs ötletünk.

Egyébként ma megetessük, mielőtt elengedjük? Mit adjunk neki enni, konzerves macska kaja megfelelne?


2010. júl. 3. 00:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Te nem tudod, hogy milyen a fő utcánk már bocs. És ne írélkezz elhamarkodottan.

Amúgy a sünit elengedtük, a Jókai utcán van egy nagy füves terület. Képzeld... 7.dik válaszoló, a kapu zárva volt, kifeszítettük, a süni átbújt, és már rohant is a farönkbe. Szóval szerintem ugyanott engedtük el, ahonnan kijutott... és mikor kifeszítettük, leraktuk a földre (törölközőben vol) , még odajött hozzánk, aztán ment el...

amúgy délelőtt mikor elengedni készültünk, már simogathattuk stb.

2010. júl. 12. 11:12
 12/15 anonim ***** válasza:
Bárhol, csak gyorsan!
2010. júl. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
a legközelebbi rendőrőrsön
2010. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

"...Ma reggel felkelt..."

kicsit ez úgy hangzott mintha nem lenne szokás felkelni reggel xD Baj lett volna ha nem kel fel Oo

na mind1 egyetértek az előző válaszolók majdnem mindegyikével

Bár azt nem értem, hogy miért rendőrörs előtt kéne elengedni? vagy ez csak vicc volt én nemfogtam fel? nemtudom mert nagyon levagyok fárasztva :S

2010. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyszer a rendőröknek volt egy ballépésük. Úgy kellett volna védeniük valakit, hogy baj esetén körbevették volna az illetőt - sün alakzatban. Csakhogy amikor erre sor került, az "ügyesek" az illetőn kívül alkottak sünt. Azóta gúnyosan sünöknek nevezik őket.
2010. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!