Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Lehet mostanában valami...

Lehet mostanában valami kártérítést kapni a vadásztársaságoktól, a hobbitelken történt vadkár miatt?

Figyelt kérdés
Nem feltételezéseket szeretnék olvasni, mert abból nekem is van itthon épp elég, hanem konkrét ismereteket vadászoktól, károsultaktól, vagy bárkitől, aki tud egy konkrét esetről, amikor próbálkozott kártérítést kérni valaki.
2019. máj. 18. 14:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A vadászathoz, vadgazdálkodáshoz értek annyit, amennyit egyáltalán egy olyan érthet, aki maga nem vadászik.

Tudom, hogy mi az elmélet (ahogy kellene hivatalosan), meg mi a gyakorlat (ahogy a valóságban mennek a dolgok). Vadász rokonok, ismerősök révén.

A vadkárral kapcsolatos dolgok azok, amikről nem nagyon vannak információim.

Nézegettem a neten ultrahangos vadriasztókkal kapcsolatos véleményeket, de még a drágább 30 E körüliekről is azt írják, hogy nem sokat érnek. Az ilyen olcsó 8 E-sekről meg több helyen konkrétan azt írják, hogy a vaddisznó kitúrta az oszlopát, volt, akinél meg is rágta a berendezést...

2019. máj. 21. 07:47
 12/12 anonim válasza:
Ha olyan a vadász akkor némi vadhúst, de 1 sz@rnak a vadkárra ha az nem náluk történik,2 a puska+töltény+ravasz szentháromság tudnak segíteni!
2022. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!